Rüyada Saklandığını Görmek

Rüyada saklandığını görmek neye işarettir?

Merhaba, Rüyamda bir şehri zombiler basmıştı ve ben bir grupla beraber o zombilerden kaçıyordum. Zombilerden kaçmak zor olduğu için saklanacak yerler arıyorduk. Yanımdakileri tanımıyordum ama benimle birlikte insan olanlar bir onlar vardı. Bir eve girdik. Evde saklanılacak yerleri aradık. Ben grup içerisinde bir çocuğu beğenmiştim ve sürekli peşindeydim. Masanın altına saklanabiliriz dedim ona. Oda olur dedi ama masanın altına o gelmedi. Onun yerine annesini yanıma koydu. Annesi uyuya kalmış fakat gülümsüyordu. O gelmeyince bende peşinden gittim. O diğer insan olanlarla bir odada yataklardan saklanmak için etrafı çevirmişler. Bende yatağın altına saklandım.

Zombiler bulunduğumuz odaya geldi. Odada insan göremeyince çıktılar. Bizde saklandığımız yerden çıkıp şehirden çıkabilmek için bir çözüp arıyorduk. Rüyamda benim yüzümden bulunan bir maske vardı. Onu yüzüme bir takıp bir çıkarıyordum. Her defasında yüzüme takarken aynanın karşısında oluyordum. Bir kere daha takayıp derken bu sefer takmak istemedim. Nede olsa bunuda takınca aynı yüz oluyorum dedim ve grubun yanına döndüm. Evden çıktık. Sokaklardan koşarak gidiyorduk. Konferans salonu gibi büyük bir yere girdik. Zombiler gelecek diye perdelerin arkasına saklandık. Bunun sonunun gelmeyeceğini düşünerek aramızdan biri kendini feda ederek öne çıktı. Şarkı söyleyerek zombilerin dikkatini çekti ve zombiler tarafından öldü.

Daha sonra zombiler salondan çıktı. Bizde dışarı çıktığımızda polisler vardı. Şehri zombilerden temizlemek için bir silah geliştirmişler onu kullanıyorlardı. Bizde kurtulduk diye polislerin yanına koşuyorduk. Herkes polislerin yanına ulaşmıştı ben arkada kalmıştım. Sol tarafımdan da zombiler geliyordu. O an ki korkumda o beğendiğim çocuk gelip beni oradan çekti polislerin yanına götürdü. Polislerde gelen zombilere silahlarını kullanmışlardı. Böyle bir rüyaydı.Yorumlarsanız çok sevinirim. 21, Kadın, Bekar, Çalışmıyor.

Rüyada zombilerden saklanmak yorumu

Sümeyye merhaba, Gönderdiğin rüya iki manaya gelebilir. Birinci olarak yakın zamanda The Walking Dead filmini izlediysen onun yansımasıdır. Çünkü rüyadaki olaylar aynen dizide geçtiği gibi gelişiyor. Eşim bu diziyi izlemeden duramıyordu ondan sonrada rüyasında sürekli zombi görüyordu.

İkinci olarak, bu filmin etkisi değilse; rüyada zombi görmek, rüyada kaçmak, birinden hoşlanmak ve rüyada saklanmak ana başlıkları incelenebilir. Rüyada zombi görülmesi gerçek hayatta stress yaşadığını, çaresizlik duygusu taşıdığını ya da bazı duygularınızı kaybettiğini simgeler. Rüyada zombilerden kaçtığını görmek, geçmişte – büyük ihtimalle çocuklukta yaşanan korkutucu bir olayın etkisinin halen devam ettiğini ve bu korkuyla yüzleşip odan kurtulmak gerektiğini simgeler. Rüyada birinden hoşlanmak ise mevcut ilişkinin bazı küçük değişiklik, düzenleme ile daha mutlu seviyeye gelebileceğini ifade eder. Rüyada saklandığını görmek reel yaşamınızda bazı olaylar veya durumlar karşısında yetersizlik ya da savunmasızlık duygusu içinde olduğunu, bu duyguların sizi olumsuz etkilediğini ve ani değişimlere yol açacak hareketler yapmana sebep olduğunu gösterir. Bu konuda daha geniş açıklamayı rüyada saklanmak sayfasında okuyabilirsiniz.

2 Comments

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir