Kategoriler
Korku Rüyaları

Rüyada Birinden Saklanmak

Rüyada birinden saklandığını görmek ne demek?

Ben daha 2 3 gün önce ayrıldığımız daha doğrusu o benden ayrıldı ve ben hala ona aşığım o da başka biriyle sevgili. Rüyamda onu gördüm. Bizim evimize geliyor, şakalaşıp konuşuyoruz, mutluyuz. Hiç bir sorunumuz yok, sonra benim ailemin geldiğini fark ediyoruz, o ailemin geldiğini görünce hemen saklanıyor ama yine de yakalanıyoruz.

Ben ailemin çok kızmasını beklerken onlar da onu seviyor, olumlu karşılıyorlar. Sonra bana teklif eden kişiyi görüyorum, bizim mutluluğumuzu görüp üzgün üzgün bakıyor sonra da uyandım. lütfen bana yardım edin, ben hala onu çok seviyorum ve o da biriyle çıkmasına rağmen bana “seni seviyorum” diye mesaj atmıştı. Şimdi de bu rüyayı gördüm anlamı nedir?

Rüyada birinden saklanmak yorumu

İpek selam, ayrıldığın sevgilin hakkında bilgiyi rüyada ayrıldığı sevgilisini görmek sayfasında incelemelisin. Sevdiğin kişinin rüyada ailenden saklanması onun senden bazı şeyler sakladığını gösterir çünkü rüyada saklanmak saklanan kişinin bir suçluluk duygusu taşıdığını gösterir. Rüyada saklanan birini görmek bir güven sıkıntısı çektiğini, birine ya da bir şeye inanmak konusunda tereddüt yaşadığını gösterir.

“Rüyada Birinden Saklanmak” için 3 yanıt

rüyamda bir takım insanlardan kaçıyorum onların beni görmemesi içinde ayetel kürsü okuyordum bir koltuğun üzerine oturmuştum sağ ve sol yanımda 2 kişi vardı ben hem salavat çekiyor hem de ayetel küürsü okuyordum yanımda oturan biri ağlayınca onu aldı ama bizi hala görmüyorlardı onların önünde olmama rağmen sonra dışarı çıktım insanların hepsi kaçıyordu ve çığlık atıyorlardı ben de saklanacak yer arıyordum bir arabanın altına girdim .sonra çıktığımda kimse yoktu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir