Kategoriler
Korku Rüyaları

Rüyada Saklanmak

Rüyada saklanmak ne demektir?

Ben bir rüyamda yanımda bir arkadaşımla birlikte benim kullandığım bir helikopterle işe gidiyorum. Bir sonraki rüyamda ise yanımda biriyle denizde birinden saklanıyoruz. Bir kayanın arkasına sığınıyoruz, Uzaktan gelmekte olan düşmanı görünce kafamızı da suyun içine sokuyoruz fakat o bizi gene de fark ediyor ve yanımıza geliyor, ben elimdeki büyük ve uzun bir bıçağı ona saplamaya çalışıyorum, biraz boğuştuktan sonra onu bıçaklıyorum, yalnız bu arada başka bir mekana geçiyoruz ve rüyam bitiyor. Lütfen söyler misiniz rüyada helikopter kullanmak, rüyada saklanmak, saklandığını görmek ne anlama gelir.

Gönderen: Barmen. Rüyanın unsurları: saklandığını görmek, helikopter, işe gitmek, deniz, birinden saklanmak, kaya arkası, kayaya sığınmak, uzakta düşman, büyük bıçak, uzun bıçak, bıçak saplamak, biriyle boğuşmak.

Rüyada saklanmak neye yorulur?

Rüyada helikopter kullanmak, helikopter kullandığını görmek, daha yüksek bir seviyede yaşamak, özgürlük ve daha fazla duyarlılık düşüncelerinizi temsil edebilir.

İkinci rüyanızda rüyada saklanmak genel manada saklanan kişinin bir suçluluk duygusu taşıdığını gösterirken rüyada birinden veya bir şeyden saklandığını görmek reel hayatta kimi olaylar, durumlar karşısında kendinizde yetersizlik ve savunmasızlık duygusu yaşadığınızı, bu duyguların sizi olumsuz etkileyip, hayatınızda ani değişimlere yol açacak hareketler yapmanıza neden olduğunu simgelemektedir. Rüyada saklanan birisini görmek rüya sahibinin bir güven sıkıntısı çektiğini, birine ya da bir şeye inanmak konusunda tereddüt yaşadığını gösterir.

Lütfen gelişmeleri veya düşüncelerinizi aşağıda yorumlar kısmına ekleyiniz, ekleyeceğiniz bilgiler bizim için önemlidir.

“Rüyada Saklanmak” için 3 yanıt

Merhaba sayın tabircimiz rüyama mülk suresi 14. ayet ile yattım, kız arkadaşım benim için hayırlı mı diye, rüyamda onların evde aynı yataktayız, birden odaya erkek kardeşi girdi “sakla beni” dedim ama saklayamadı, kardeşi beni buldu ve yataktan indirip vurmaya başladı “vurma, bizim niyetimiz ciddi” dedim “söylesene ciddi değil miyiz, evlenmeyecek mıyız” dedim “evet ama zamanı var” dedi. Sürekli bana “bekle” diyor, hemen hemen 5-6 kez böyle rüya gordum.
38, Erkek, Boşanmış, Çalışıyor, umutsuz düşünceli mutsuz

Gördüğünüz rüya uyanık yaşamınızda bir takım olaylar ya da durumlar karşısında kendinizde yetersizlik ve savunmasızlık duygusu yaşadığınızı, bu duyguların sizi olumsuz etkileyip, hayatınızda ani değişimlere yol açacak hareketler yapmanıza neden olduğunu simgelemektedir. Belkide rüyada söylendiği gibi biraz beklemek hayırlı olabilir.

Rüyada yılandan kaçmak ve apartmana saklanmak
24 yasindayim, evliyim, ev hanimiyim, 5 yasinda kizim var, icinde bulundugum ortam yuzunden biraz psikolojim bozuk gercekten. Rüyama gelince, çok uzun parlak gri bir yilan gordum, ondan kaciyoruz, bir apartmana saklaniyoruz, yanimda birisi var tam hatirlamiyorum. Apartmandan bakıyoruz yılan gidiyor, sokaga dokulmus uzun ama cok uzun tanimadigimiz insanlar var, apartmanda bu kadar uzun bir yılan gormedik diyorlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir