Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada Saksı Görmek

Rüyada saksı görmek neye işaret eder?

Rüyamda bir sürü saksı gördüm. Çok yüksek olan dairemin oldukça büyük balkonu var, balkonun önünde manzara kapanmasın diye hiç korkuluk yok, yani oradan aşağıya düşsen parçan kalmaz. Ben hem güzellik hem güvenli olsun diye böyle kocaman saksılarda ekili N şeklinde yani taç gibi ekili ağaçları o kısma yerleştiriyorum. O saksıları balkona yerleştirirken birisi kocaman, diğeri küçük iki kaplumbağa gördüm, “nasıl güzeller ayy “diyorum, “inşallah kaybolmazlar, inşallah saksı dibinden gitmezler “diyorum.

Rüyada saksı görmekSonra evin içine giriyorum. ( eşimden boşandım, ex-eşim şu anda başkası ile evli ) güya boşanmamışım, her zamanki gibi iş seyahatinden dönmüş, bavulunda belki 100 den fazla kravat ama tertemiz hatta jelatinin içinde ama diğer yanda bir sürü kirli gömlek çıkıyor. Sonra garip dışarıdayım, elimde altın bilezik güya bayrammış. Annemin küs olduğu bir kadın gelip bana sarılıyor, anneme cephe almış. Kulağına annemin kanser olduğunu, ne olur küs kalma diyorum ve hafifçe ağlıyorum, kadın insafa gelip, gidip annemin elini öpüyor, bana da dönüp “bayram, içimden geldi, sana da altın bilezik takacam” diyor, istemiyorum, ısrar ediyor, sabah her nedense mutlu kalktım, Saygılarımla. Nur.

Rüyada saksı görmek yorumu

Nur merhaba, rüyada saksı görmek dünyaya geliş ve tüm kadınsı şeyleri simgeler. Sizin eleştiri ya da önerilere açık karakterinizi işaret eder. Alternatif olarak yaratıcı zekanızı temsil eder. Rüyada çatlak saksı, kırık saksı, saksı çatlaması, saksı kırılması görmek geçmişte yaşadığınız aşklarınızı, kaybettiğiniz sevginizi işaret eder.

Rüyada eski kocasını görmek, ayrıldığı kocasını, boşandığını kocasını, eski kocayı görmek, geçmişteki olumlu deneyimleri ve eski iyi zamanları, sevgi ile paylaşılan anıların yansıması olabilir. Bakınız eski kocasını görmek sayfası. Rüyada altın bilezik görmek, itibarının artacağına işaret eder,

“Rüyada Saksı Görmek” için 3 yanıt

Rüyamda uyanıp mutfağa gidiyorum, bir bardak su içiyorum, içtikten sonra normalde saksıda solmuş olan çiçeklerimin yeniden taptaze ve yeşerdiğni gördüm yorumlarsanız sevinirim.

Rüyamda halamın kızı deniz var onu görüyorum, o şuan hamile onuda belirtmek isterim, rüyamda da otobüsün içinde gibi yerdeyiz, onlar ablalarıyla karşılıklı koltuklarda oturuyor, Deniz Dilek Banu ve Banu ablamın üçüzleri var normal hayatta çocuklarda. Rüyamda Deniz ablalarına diyor ki “ablam gibi 1 değil, ikiz veya 3 üçüz olsun benimde” diyor, kenarda toprak var saksıda elinde çocuklardan bir parça ne bilmiyorum toprağa ekiyor, bende otobüsün en arkasındaym ama ben izliyorum onu duyuyorum sonra üstümde beyaz kazak var göbeğime elimi koyuyorum “bana da nasıp et Allah’ım” diyorum. 25, Kadın, evli, sekreter. Ruh halim; bebeğimin olmasını istiyorum

Rüyada kırık saksı görmek
Gunduz televizyon izlerken uykuya dalmisim ve şu ruyayi gördüm. Ruyamda evimde otururken odamin camini biri caliyor, cami aciyorum disariyi temizlemis, pisligi yani tozu bir araya toplamis, benden küçük kürek istiyor “bir saniye” diyorum, odadan mutfağa gidiyorum cami aciyorum annem kırık saksi buluyor “al bununla pisligi tamam yenge” diyor ve bende camdan çıkıp adamin yanina gidip onu izliyorum, o da temizliyor pisligi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir