Kategoriler
Giyim Rüyaları

Rüyada Şal Görmek

Rüyada şal görmek neye delalet eder?

Merhaba, rüyamda piton yılanı gördüm, yılan bana saldırıyordu, yılandan kaçıyordum, sokakta koşarken başımdaki yeşil şalımı düşürdüm “eyvah başım açıldı” dedim. Sonra annemi gördüm, bir odada yılandan korunması için içeri girmesini, kapıyı kapatmasını söyledim, daha sonra yılan peşimde gelmeye devam etti, ben kaçtım sonra kalabalık bir yere binaya girdim, bir sürü insan vardı ama yılan hala peşimdeydi, daha sonra çatı katına çıktım, daha sonra ben çatıda bir yere tutundum yılan çatıdan aşağı düştü, sokağa döndüm düşürdüğüm şalımı aradım ama şal orada yoktu, ağlayarak eve döndüm. Bu kadardı rüyam.

Rüyada şal görmek yorumu

Rüyada şal görmekEda merhaba, piton yılanı görmek, yılan kovalaması, yılandan kaçmak konuları yılan rüya tabiri sayfasında detaylı olarak anlatılmaktadır, lütfen inceleyin.

Rüyada omuz şalıRüyada şal görmek genel anlamda şalın özelliğine göre yorumlanır ve omza asılan şal yakın bir zamanda bir mal veya mülk sahibi olmaya çoğu zaman bir arsa sahibi olmaya işaret eder. Başa takılan şal ise bekar bir kadın için evlenip, hayırlı bir kısmet bulmasına yorumlamaktadır. Rüyada omuzuna şal örttüğünü görmek kişinin evinde berekete, ailenin kalkınmasına, işinin ve kazancının artmasına ve ileride büyük kazanç sağlayacak bir yatırım yapmaya delalet eder. Başına şal örttüğünü görmek evli bir kadın için yaşamında bazı yeniliklere, bekar bir kadın hakkında kısa zamanda evliliğe işaret eder, şalın rengi olacak evliliğin durumunu belirler. Yeşil renk hayırlara işarettir.

“Rüyada Şal Görmek” için 3 yanıt

Kız arkadaşım ikimiz için istihareye yattı, rüyasında kara bir şal takıp ağladığını görmüş, bu neye çıkar? 23, Erkek, bekar, memur

İyi günler. 23 yaşındayım. Bekarım. Çalışmıyorum. Ruh halim karamsar. Rüyamda başımda açık mavi bir şal vardı. Normalde de kapalıyım. Ocağın üstünde tavuk yemeği pişiriyordum. Bir tencerenin içinde de pirinç pilavı vardı. Gözüme göz kalemi, kirpiklerime de rimel sürdüm. Aynaya baktım. Halimden memnundum. Yorumlarınız için şimdiden teşekkür ederim.

Başındaki açık mavi şal hayırlı bir evlilik yapıp huzur bulacağını anlatmaktadır çünkü mavi huzurun rengidir. Rüyada tavuk pişirdiğini görmek rüyayı gören kişinin kendine olan güvenini yeniden kazanacağını ve öz güveninin artmasıyla yaşamının olumlu yönde gelişmeye başlayacağına delalettir. Rüyada pirinç pilavı görmek rüya sahibi hakkında oldukça sevindirici bir anlam taşır ve o ana kadar anlaşılamamış bir çok güç ve karışık sorunun çözüme ulaşacağına yorumlanır. Rüyada gözlerine göz kalemi sürdüğünü görmek çok sevineceğiniz bir haber almayı ifade eder. Rimel sürmek rüya sahibinin bilinçsizce kendini aşırı bir şekilde cezalandırma eğiliminde olduğunu gösterir, bu şekilde bastırılmış suçluluk duygusundan kurtulacağını sandığını belirtir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir