Kategoriler
Giyim Rüyaları

Rüyada Şal Örtü Görmek

Rüyada şal örtmek neye işaret eder?

Rüyada şal örtmekRüyamda beyaz güzel bir gelinlik giymiştim üzerine de kırmızı güzel bir şal takmıştım, bunların manası nedir? yorumlarsınız sevinirim.

Rüyada şal örtmek neye işaret yorumlanır?

Deniz merhaba, hakkınızda bilgi vermediğiniz için sağlıklı yorum yapmak imkansız, sadece genel bilgi verilebilir. Çünkü bu rüyada görenin yaşı, medeni durumu büyük önem taşımaktadır. Rüyada beyaz gelinlik görmek, giymek konuları rüyada gelinlik görmek sayfasında anlatılmaktadır. Lütfen inceleyin.

Rüyada şal görmek yakın bir zamanda bir mal, mülk çoğu zamanda bir arsa almaya işaret eder. Bazı yorumcular ise bekar bir kadının bu rüyayı görmesini evlenmeye yorumlamaktadır. Rüyada omuzuna şal aldığını görmek, şal örtmek, evli bayan için yaşamında yenilikler, bekar bir kadın için kısa sürede evlilik ifade eder, evliliğin durumunu şalın rengi belirler. Rüyada gelinlik üzerine örttüğünüz şalın kırmızı renkte olması evlilik konusunda sizi heyecanladıracak kimi gelişmelere işaret eder.

“Rüyada Şal Örtü Görmek” için 4 yanıt

Kimden: Sitare
Cinsiyetiniz:Kadın
Yaşınız: 56
Medeni Durumunuz: Bekar

Rüyamda teyzem, ben ve kız kardeşlerim bir yere gitmek için hazırlanıyormuşuz. Ben teyzeme güzel tonda parlak kırmızı bir şal uzatıyorum, kendime de iki tane beyaz şalı bir iki yerinden iplikle dikiyorum.

Önce siyah iplikle diktim sandım sonra baktım beyaz iplik imiş, çok kısa bir siyah iplik üstünde kalmış, onu da attım. Sanki şalı sağ omzuma attım ya da elimde tutuyordum.

Yorumlarsanız çok memnun olurum.

Sitare

Rüyanız hakkında detaylı bilgi sayfanın üst kısmında yer almaktadır.

Eğer evlilik, evlenmek gibi bazı beklentileriniz var ise bu rüya yaşamınıza heyecan getirecek gelişmeler olacağını işaret etmektedir.

şalı sağ omzunuza atmış olmanız, gelişmelerin hayırlı olacağını simgelemektedir.

rüyamda eşim birisinde şal almış aralarında tartışma çıkmış şaların istemişlerşali geri verdi tekra tartışmaya başladılar onlarda bir çıktı silyalah eşim ve etrafa ateş eti polıs anında geldi silalıyı yakaladı bende eşim orda arıyorum benim eşime ateş eti diyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir