Kategoriler
Yiyecek Rüyaları

Rüyada Salatalık Görmek

Rüyada salatalık görmek ne demektir?

Rüyada salatalık görmekBirinci rüyamda tuvalette oturuyorum, üzerine işenmiş yarım bir salatalık görüyorum, yıkayınca bir şey olmaz deyip üzerine su tutup ısırıyorum ama yutmuyorum. Tadının bozulduğunu ve çürüdüğünü anlıyorum. Bu yıkansa da pis bir şey ben niye yedim ki bunu deyip tükürüyorum.

İkincisinde temiz küçük bir su kanalında 4 salatalık görüyorum 3 tanesini çıkartıp ilaçlıyorum suyun içinde çürümesin diye dördüncüyü alamadan rüyam bitiyor. 3. rüyamda da salatalık soyuyorum.

Rüyada salatalık görmek neye yorumlanır?

Nihan selam, tuvalette oturduğunu görmek rahatlamaya karar verdiğini temsil ederken tuvalette gördüğün bozulmuş, çürümüş salatalık ise hayatında bazı olayların veya etkenlerin arzuladığın rahata ve sıhhate kavuşmana engel teşkil ettiğini ifade etmektedir.

Rüyada salatalık görmek Bu sağlık ve refah gösteren bir rüyadır. Hasta birisi rüyasında salatalık görürse acil şifalar gösterir. Evli biri için, hoş bir değişim veya bebek anlamına gelir. Bebek sahibi olacağınıza veya çok sevdiğiniz bir yakınınızın bebek haberini alacağınızı işaret eder. Salatalık yemek rüyayı gören kişinin iş hayatı veya özel yaşamındaki sıkıntılarından kaynaklanan uykusuzluk, gerginlik, yüksek tansiyon ve benzeri sıkıntıların veya sorunların bazı gelişmeler ortadan kalkacağına delalet eder.

Salatalık yetiştirmek kişinin karşılaştığı bazı nahoş durumların kötü etkisinin ortadan kalkacağına, bunu kafanıza takarak ve huzursuz olduğunuz zamanların geride kalacağına, öte yandan da önemli ve güzel işler yaparak bu sayede insanların gözüne girip ve çok tatlı sözler işiteceğine delalet eder. Salatalık almak rüyayı gören kişinin kimseden destek ya da yardım almadan kendi başına içinde bulunduğu dertleri atlatıp sağlıklı bir yaşam süreceğine rivayet eder.

“Rüyada Salatalık Görmek” için 4 yanıt

Rüyamda oğlumla pazarın içinden geçiyorum, hava biraz kasvetli dallarda salatalık karpuz patlıcan kabak var ve orası çok kalabalık, bir tane salatalık koparıp oğluma veriyorum ki çarşı karışıyor, oradan sıyrılıp evime gidiyorum, kapımda 3-5 tane erkek eşimi soruyorlar ona bir şey soracaklarmış, eve girmek istiyorlar, eşim evde yok deyip kovuyorum, pazara alışverişe gidecekmişim cüzdanımdan para alıyorum o sırada sağanak bir halde yağmur başlıyor, dışarıda pirinç pilavım ve dolma biberlerim varmış, hepsi telef oluyor, annem ve ablam beliriyor orada, hemen onları kurtarmaya çalışıyorlar, ben ablamla pazara iniyorum, sokakta eşimin iş arabasını görüyorum, polis forması olan biri kullanıyor, eşim zannedip peşinden koşuyorum, caddede polis arabası yolunu kesiyor, içinden indirdikleri başka bir adam tanımıyorum ama rüyama göre eşimin amcası olurmuş, polisler yakalamaya çalışıyor, suç işlemiş o arabayla kelepçe takmaya çalışıyorlar o kurtuluyor ve beni kovalamaya başlıyor, ben çok korkuyorum, beni bir yerde yakalıyor diyorum eşimi mahvettin diyor ki sen aylar önce yaralanmadın mı hastanede yatmadın mı sonra birden nasıl oluyorsa hastanede oluyoruz, eş dost akraba eşim ve o adamda orada ben çok kızgınım kayınvalideme kızarak anlatıyorum yuvamı yıktınız diye rüyadan korku ve heyecanla uyandım sabah 4 sıralarında endişeliyim hayra çıkar umarım yorumunuz için şimdiden teşekkürler. 30, Kadın, evli, ev hanımı

Ekru selam, gördüğünüz rüya benim son zamanlarda karşılaştığım en karışık rüya ki bu durum sizin şu anda gerçek yaşamınızda adeta bir iç kaos yaşadığınızı, hayatınızın dengesini kaybettiğinizi anlatmaktadır.

Rüyamda karnımin sağ tarafında biraz sağ bacağıma yakın bi yerde küçük bi salatalık fidanı gördüm ve yapraklarin arasinda mimik bir salatalık yetişmekte olduğunu gördüm aynı zamanda sağ bacagimin üstünde yer yer aşağı dogru küçük çakıl taşların yapışmış olduğunu gördüm önce taşları sonra fidani farkettim cevabinizi bekliyorum şimdiden çok teşekkürler 26 yaş ev hanımı çocuk yok (uzun zamandır çocuk istiyoruz acaba buna mi işarettir?)

Fidan benim vücudumdan çıkmış oluyor yani kökleri bedenimin içinde bunu belirtmek istedim cevabinizi bekliyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir