Kategoriler
Yiyecek Rüyaları

Rüyada Salça Görmek

Rüyada salça görmek neye çıkar?

Rüyada salça görmekRüyamda ölen dedemi gördüm, bize salça getirmiş ve bana “bu salçayı al anne ver, bu özel bir salça, başka yerde bulamazsınız” dedi. Sonra “yakında tekrar geleceğim, seni yanıma alacağım” dedi “ne zaman dede” dedim “Aralık ayında geleceğim, o zaman tekrar görüşeceğiz” dedi.

Hemen annemin yanına koştum, dedemin getirdiği salçayı verdim ve dedemin söylediklerini anneme anlattım ama annemin sadece kafası vardı, vücudu yoktu. Anneme sordum “bu nasıl olur, dedem öldü, nasıl canlı canlı geldi, benimle konuştu, beni neden götürecek, ben ölecek miyim” dedim. “o mu gelecek beni alacak? yoksa ben mi yanına gideceğim?”. Annem hiç cevap vermedi bana. Etrafımız bomboş idi, aydınlık beyaz bir yerdi, annemin bir tek yüzünü görüyordum ve bu beni çok korkutmuştu. Sonra ağlayarak uyandım. Yaklaşık iki ay önce de böyle rüya görmüştüm. 16, Kadın, bekar, öğrenci.

Rüyada salça görmek yorumu

Ezgi selam, öncelikle hemen söylemeliyim ki korkacak bir şey yok. Ölen dedeyi diri görmek senin onu çok özlediğini ve bir şeyleri danışmak istediğini güvenilir birine ihtiyaç duyduğunu simgeler. Onun seni yanıma alacağım demesi aslında bir ölüm haberi olmayıp, kendisine ihtiyaç duyduğunda yanında olduğunu hissetmesi gerektiğini ve Aralık ayından sonra işlerin düzeleceğini işaret etmektedir. Ölmüş dedenin size salça getirmesi evinizde bolluk ve bereket olacağını temsil etmektedir.

Rüyada salça görmek rüyayı gören kişinin sıkıntılarının, dertlerinin bitmesi, işlerinin yolunda gitmesine sebep olacak güzel gelişmelere ve aydınlık günlere yorumlanır. Bir yemek üzerine dökülen salça ise yapılan bir oyunu, kötülüğü gizlemek anlamına gelir.

Daha detaylı rüya analizleri için domates salçası rüya tabiri ile rüyada biber salçası görmek sayfalarını ziyaret ediniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir