Kategoriler
Korku Rüyaları

Rüyada Saldırgan Hayvan Görmek

Rüyada saldırgan hayvan görmek neye delalet eder?

Rüyamda amcamın oğlu ve dayımla çatısı olmayan evlerin damına çıkıp bir amaç peşindeydik, damların birinde karşımıza saldırgan bir köpek çıktı, tabancayla 3 4 el ateş edip hayvanı öldürdüm, başka bir köpek daha vardı onu da tek el ateş edip öldürdüm, damdan indik.

Yolda giderken yeni evlenmiş genç bir kadın arkamızdan bağırdı ve onuda tabancayla öldürdüm, olay yerinden uzaklaşırken yanımda amcamın kızı ve oğlu vardı, sigara yaktık içerek eve gidiyoruz, yolda sivil polis gördük, selamlaştık sonra eve vardık, tabanca belimde direk banyoya girdim, tabancayı ıslak mendille siliyorum banyonun kapısı kendiliğinden açıldı, kapının anahtarı dış taraftaydı alıp içten kilitlemeye çalıştım fakat kapı kendiliğinden gene açılmaya çalışıyordu, kilit yeri çatladı yani bir türlü kapıyı kapatamadım babam görmesin diye tabancayı. Yorumlarsanız sevinirim, iyi çalışmalar. 22, Erkek, Bekar, Öğrenci.

Rüyada saldırgan hayvan görmek yorumu

Değerli arkadaşım; dikkat edersen rüyanın unsurları tamamen şiddet içerikli; saldırgan köpek görmek, köpek öldürmek, insan öldürmek, ateş etmek, silah taşımak gibi. Bu arada ilginç bir ayrıntı olarak bu kadar hayvan ve insan öldüren biri olarak babanıza çok saygılısınız, ondan çekiniyorsunuz, bu üzerinde durulması gereken bir noktadır.

Rüyada saldırgan köpek görmek rüyayı gören kişinin büyük bir maddi sıkıntı içinde olduğunu, bu sıkıntıdan dolayı çok arzuladığı bazı ihtiyaçlarını karşılayamadığını ve bu durumun kendisinde büyük bir ruhsal çöküntü, öfke ve strese sebep olduğunu gösterir. Rüyada görülen tüm saldırgan hayvanlar böyle yorumlanır. Rüyada bir köpek öldürdüğünü görmek reel yaşamınızda değer verdiğiniz birisinin sizi görmezlikten gelmiş olabileceğini ya da kullanmadığınız, farkında olmadığınız veya unutulmuş bir becerinizi gösterir.

Rüyada birini öldürmek, adam öldürdüğünü görmek rüya sahibinin gerçek yaşamında onu oldukça olumsuz etkileyen, çok öfkelendiren kötü bir olay yaşadığını simgelerken aynı zamanda kendine zarar vermemek için öfkesini kontrol etmeyi öğrenmesi gerektiğini, olayları daha sakin kafa ile analiz etmek gerektiğini hatırlatan önemli bir rüyadır.

Rüyanın devamında gelişen olaylar bazı şeylere biraz mola verip, hem ruhsal hem bedensel olarak dinlenip, dinlenmiş sağlıklı bir zihinle bir durum değerlendirmesi yapıp bu arada babanız ve diğer değer verdiğiniz büyüklerin de düşüncelerini alarak hayata kaldığınız yerden devam etmenizin faydasına işaret etmektedir.

“Rüyada Saldırgan Hayvan Görmek” için 2 yanıt

Ruyamda bir binanin zemin katinda balkonda babamla beraberiz. Disarida Gavs Abdulbaki hz. Ile yaninda 3-4 kisi yuruyorlardi. Selam verdim ve aldilar. Babama bu kisi menzildeki mubarek dedim. Babam evimize davet edelim dedi. Ben cekindim bosver baba dedim. Babam benim icin asagi indi ve davet etti. Reddettiler babamin israrina dayanamadilar evimize geldiler. Yerde sofra bezinde 6-7 kisi oturduk. Cay ikram ettik ama gavsin surati asık ve acelesi vardi. Odada arkasinda siyah bir sokak köpeği vardı. Onun arkasından surekli bana bakıyor ve volta atıyordu. Mubarek fazla oturmadi zaten surati biraz asikti musade isteyip kalktilar. Onlari yolcu ettik. Ben tam apartmanın içinde daireme girecek iken o siyah sokak kopegi disaridan kosarak bana saldirmaya kalkti. Ustume atlamasi ile birlikte havada burun ve alt cenesini tek elimle sıktım. Hafif ısırıyordu. Köpeği omuzumdan dairesel hareketle 5-6 kere sallayıp dışarı atayım dusunce korkup kacsin ve bulasmasin dedim. O niyetle attim. Atmamla 15 m. Ileri dustu ve kafasi parcalandi ve oldu. Ruyam budur. Yorumlarsaniz cok sevinirim. 37, Erkek, evli, emlak.

Enver merhaba, öncelikle Gavs Abdulbaki Hz. sayfasını okumanızı tavsiye ediyorum ki orada göreceğiniz gibi rüyanız ana teması yüksek bir makamdan yardım veya destek beklediğini, ancak bunun için yanlış işler yaptığını ya da hatalı bir yol izlediğini göstermektedir. Köpeği öldürmeniz hoş olmayıp reel yaşamınızda değer verdiğiniz birisinin sizi görmezlikten gelmiş olabileceğini ya da kullanmadığınız, farkında olmadığınız veya unutulmuş bir becerinizi göstermektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir