Kategoriler
Korku Rüyaları

Rüyada Saldırganlık Görmek

Rüyada saldırganlık yapmak neye işaret eder?

Rüyamda başı örtülü genç bir kadını zorla tuvalete götürüyorum ve ona saldırıyorum, o tepki vermiyor. Rüyada bir kıza saldırmak ne demek? ali, 36, Erkek, Boşanmış, Çalışmıyor, mutsuz.

Rüyada saldırganlık görmek neye yorulur?

Rüyada bir kadın görülmesi bereket, üretken olmak, kazanç, bolluk simgesi olup, işinizde yükseleceğini ya da ticaret hayatına gireceğinizi, eğer ticaret ile uğraşıyorsanız işlerinizde çok başarılı olacağınıza yorumlanır. Çünkü kadınlar gerçek yaşamda bereket ve üretkenlik sembolüdür.

Rüyada saldırganlık cinsel ihtiyaçları işaret eder. Aynı zamanda güncel yaşamda yaşanan çatışmaların bir yansıması olabilir.

“Rüyada Saldırganlık Görmek” için 2 yanıt

Rüyamda önce iri yarı birisi benim odamda benimle birlikte birisine saldırıyor, güçlü olduğu için alt ediyor. Ondan sonra o kişi benim köpeğimi getirip tekrar saldırıyoruz. O iri yarı kişi arada sırada köpeğe dönüşüyor. Biz köpeğimi saldırtıyoruz ve o kişiyi yeniyoruz. Şaşkınım. 25, Erkek, Bekar, Çalışıyor.

Abh merhaba,
Gördüğünüz rüya gerçek hayatınızda sizi öfkelendiren bir olay ya da bir durumla karşı karşıya olduğunuzu ve kendini daha güçlü olmaya ihtiyaç duyduğunu gösterirken aynı zamanda bu durumu barışçı yollarla çözmenin mümkün olduğunu temsil etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir