Kategoriler
Korku Rüyaları

Rüyada Saldırı Görmek

Rüyada saldırı görmek neye işaret eder?

Benim babam astsubay, rüyamda karakollarına saldırı düzenleniyordu. İşin tuhafı bu karakol şimdi çalıştığı yer değil. Önceden de görmediğim karakoldu. Babamın arkadaşları şehit oluyordu. Babama bir şey olmuyordu.

Saldırı bittikten sonra bir şeyler dedi. Hatırlamıyorum. Ondan öncede Bizim sitemize bir jandarma arabası geliyordu. Bende okuldandı sanırım bir yerlerden geliyordum. Arabayı görünce korktum koşa koşa gittim. Babamın diğer rüyamda şehit olan arkadaşını gördüm. Ona: Babam… dedim. Oda “babana bir şey olmadı” dedi başka biri dedi. Sonra bende rahatladım tabi. Lütfen anlamını yazar mısınız? Acil.

Kimden: Damla
Cinsiyetiniz:Kadın
Yaşınız:14
Medeni Durumunuz:Bekar
Şu anki ruh haliniz: Korkulu

Rüyada saldırı görmek nasıl yorumlanır?

Sevgili Damla, Yaşın henüz çok küçük ve senin yaşındaki bir genç ağır bir rüya bu ve gerçek yaşamında seni çok öfkelendiren bir olay olduğunu ya da geçmişten kalan bir duygusal travmanın izlerini yansıtmaktadir.

Rüyada birinin size saldırdığını görmek Size haksızlık edilmiştir ve buna öfke duyuyorsunuz anlamındadır. Rüyada birine saldırdığını görmek, saldırmak, kendini savunmasız ve çaresiz hissettiğini vurgular. Ayrıca geröek yaşamda zor değişiklikler ile karşı karşıya olduğunuzu simgeler. Rüyada bir hayvan saldırısı etrafınıza karşı dikkatli olmanız konusunda uyarı mesajıdır.

“Rüyada Saldırı Görmek” için 4 yanıt

ben ruyamda teyzemle yatarken bır adamın bızım aramızda yattıgını gordum ve bıze saldırdı, ben içeri kaçtım oda geldı yaratık gıbıydı cok korktum

Rüyada ölmüş babanın saldırdığını görmek
Ruyamda babamın bana saldırdığını gördüm, artı babam rahmetli oldu, ruyami bir yorumlarsanız sevinirim.

rüyamda iki engelli saldırıyordu ve beni dişliyordu uyandıgımda dişlenenen yerin acısı hissediyordum neye işareteder

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir