Kategoriler
Yiyecek Rüyaları

Rüyada Salep Görmek

Rüyada salep görmek neye çıkar?

Rüyamda lapa lapa kar yağıyor ve karın yüksekliği diz boyunu geçmiş, gece yarısı arkadaşlarla sokağa çıkıp kartopu oynuyoruz ve o sırada geçen bir seyyar satıcıdan sıcacık salep alıp içiyoruz, çok güzel bir rüyaydı, neye işaret etmekte acaba?

Rüyada salep görmek yorumu

Ocak ayında rüyada lapa lapa kar yağdığını görmeniz hayırlara alamettir çünkü kışın görülen kar yağışı bolluk ve berekete işarettir, bakınız kar rüya tabiri sayfası. Rüyada kartopu oynadığını görmek rüyayı gören kişinin çocukluk yıllarına olan özlemini ve güzel hatıralarını ifade eder, onu bu özleme iten sebepleri araştırmanın faydalı olduğuna rivayet edilir.

Rüyada salep görmek rüya sahibinin yaptığı güzel işlerle insanların saygısını kazanacağına işaret eder. Salep içmek kişinin sağlıklı olduğuna işaret ederken aynı zamanda sağlığını muhafaza etmeye devam edeceğini gösterir. Salep almak rüyayı görenin çevresi ve sevdikleri için hayırlara vesile olacak güzel bir iş yapmaya niyetlendiğini temsil eder. Birine salep ikram etmek kişinin birini çok sevindirecek bir şey yapacağına delalet eder. Not: dilimizde bazen sahlep terimi de kullanılmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir