Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Şalgam Suyu Görmek

Rüyada şalgam suyu ne demektir?

Merhaba Uye ismim malikk. Ben genellikle ruyalarimda uyaniyorum. Uyaniyorum ve panikliyorum biraz. Dün kız arkadaşımın evine gittim. Ayrıldığımız için eşyalarımı alacaktım. Eşyalarımı topladım kapının önüne koydum. Biraz şurada dinleneyim dedim uzandım. Uzandığımda saat öglen 1 di. Uyandığımda ise gece 4 olmuştu. Herhangi bir uykusuzluğum yoktu. Yorgunlukta.

Orda gördüğüm şu oldu, önce karanfile benzer bir çiçek ile birde bir sebze ile şalgam suyu yapmaya çalışıyorduk. Ben karanfile benzeyen çiçeğin olmaması gerektiğini düşünüyordum ama oda kırmızı renk veriyordu suya. Sonra suya bir bakıyorduk beyazlamış. Yanımda biri daha var ama kim hatırlamıyorum. Daha sonrada şalgam ile denedik.

Bu rüyadan sonra rüyamda uyandım, eskiden çok olurdu bana hatta bir ara kontrol etmeye bile başlamıştım. Ama o gün benim belimden tutuyorlardı ve canımı çok yakıyorlardı. Cok uzun süre uyanmak için cabaladım. Odanın içerisindeyim yattığım yerdeyim uyanık gibi yani neredeysem oradayım. Belimi tutuyorlar kaba etimi sıkıyorlar. Dualar okudum ama nafile. En sonunda uyandım. Saate bir baktım gece 4 olmuş. Şaşırdım o saate kadar nasıl uyudum diye. Özellikle merak ettiğim ise rüyada insan neden uyanır ve bilinci açılır. Eger bu durumu kontrol altına alırsam benim için problem olur mu.

Rüyada şalgam suyu görmek tabiri

Malik merhaba,

Size iki yanıt veceğim, birincisi gönderdiğini rüya, gerçek hayatınızda sağlık ve mutluluk konusunda kimi arayışlar içinde olduğunuzu ya da bir takım soruların cevabını aramakta olduğunuzu simgelemektedir.

Rüyayı kontrol etmek, rüyayı yönlendirmek, rüyada kontrollu uyanmak konuları çok derin konulardır ve burada anlatılamayacak kadar uzun makaleler gerekir ki zaten Dünya üzerinde uzamnlar bu konuda görüş birliğine varmamamışlardır.

Bir gurup uzman, rüyanın derin uykuda gerçekleştiğini, kontrolun tamamen beyinde olduğunu, bilinciniz açık olup, rüyayı yönetmeye kalktığınızda bunun rüya değil hayal olduğunu söylemekte, bir başka grup ise beynin eğitilmesi ile bunun başarılabileceğini, beyne otomatik talimat tanımlayıp ( örneğin bir kabus gördüğünde uyan gibi ), kimi yönlendirmeler yapılabileceğini ileri sürmektedir.

Ben yıllar süren çalışmalarım sonucu kabus veya sevdiğim kişi veya canlıların acı çektiğini gördüğüm rüyalarda otomatik uyanıp, rüyayı sonlandırabiliyorum. Rüyanın unsurları: karanfil, çiçek, sebze, şalgam suyu, kırmızı renk, Dualar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir