Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Salıncak Görmek

Rüyada salıncak görmek neye delalet eder?

Rüyada salıncak görmekBen rüyamda denizin üstünde uzun bir salıncak gördüm, salıncakta 3 kız salıncakta sallanıyorduk sonra birden fırtına çıktı deniz dalgalanmaya basladı, denize düşmekten korkuyorduk sonra nereden geldiğini bilmiyorum bir tekne bizi kurtardı, yorumlarsanız sevinirim.

Rüyada salıncak görmek neye yorumlanır?

Rüyada salıncak görmek çok önemli bir konuda son kararı sizin vereceğinize işaret eder. Rüyada salıncakta sallanmak rüya sahibinin hayatını etkileyecek önemli bir karar vermek üzere olduğunu gösterir, isabetli bir karar vermek amacıyla bazı şeylere bir süre ara vererek dinlenmesi ve eğlenmesi gerektiğine delalet eder. Bu bekar kişiler için evlilik kararı, evli insanlar için aileyi yakından ilgilendiren önemli bir karar olabilir. Rüyada salıncağa binmek ama sallanmamak kısa süreli aşk yaşamak veya ilişkisinin kısa ömürlü olacağı anlamına gelir.

Salıncakta sallanan başka birini görmek görülen kişiyle olan yakınlığınız ve o kişinin nasıl sallandığı bir arada yorumlanarak açıklanır. tehlikeli sallanan birisi vereceğiniz bir kararın tehlikeli sonuçlar vermesi ihtimali olduğunu gösterirken, güvenli ve dikkatli sallanan birisi ise alacağınız kararın güvenli bir sonuç vereceğine alamet eder. Birini salıncakta sallamak rüyayı gören kişinin alacağı bir kararın başkalarını da etkileyeceğini göz önünden ayırmaması gerektiğini hatırlatan değerli bir rüyadır.

“Rüyada Salıncak Görmek” için 4 yanıt

Merhaba rüyamda yeğenim lunaparkta salıncağa binmiş ve salıncakta birden bayıldığını görüyorum, bende kendisini kucakladım ve hemen eve götürdüm, üstünden su döktüm ve yeğenim ayıldı ve çok sevindim bende. 35, Kadın, Bekar, Çalışıyor,ruh hali berbat

Rüyada lunapark görmek eğlence ve macerayı simgeler. Hayatınızda eğlence ve daha fazla zevk için biraz zaman ayırmanız gerektiğine işarettir.
Rüyada yeğeninin bayıldığını görmüş olman onun hakkında bir sağlık haberi alacağını gösterir. Çünkü Rüyada birinin bayıldığını görmek, rüyada görülen kişi hakkında bir sağlık sorunu haberini almak işaretidir. Bu sağlık haberinin genellikle yorgunluğa bağlı sağlık sorunu konusunda olma ihtimali yüksektir.

Rüyada beni terk eden ve hala sevdigim eski sevgilimle salincakta sallaniyorduk. Neye isarettir.? 19 yasindayim bekarim. Ogrenciyim. Ustteki arkadas gibi ruh halim berbat.

Adım Dilara, 28 yaşındayım 3 yaşında oğlum var ve mutsuz bir evliliğim var. Rüyamda bir çocuk parkında salıncakta sallanıyorum ve bu kız kardeşimde karşımda onunla tatlı tatlı sohbet ediyoruz, sonra kardeşim gelip kucağıma oturuyor beraber sallanıyoruz, rüyamın yorumunu yaparsanız sevinirim, iyi günler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir