Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada Salıncakta Sallandığını Görmek

Rüyada salıncakta sallandığını görmek ne demek?

Merhabalar, korkarak uyandığım bir rüyanın anlamını merak etmekteyim. Rüyamda salıncakta sallanıyorum. Çocuk parklarındaki gibi yer kum ama yan tarafta kaba inşaat halinde bir yapı ve çöp kutusu ve çöpler var. Sallanırken nasıl oluyor bilmiyorum sırtıma, tişörtümün içine çöp parçaları geliyor. Salıncaktan atlıyorum sırtımdaki çöpleri çıkarmaya çalışıyorum. Yere çömeliyorum sonra dizlerimi tutuyorum.

Bunun öncesinde de evdeyim. Şimdiye kadar hayatımda görmediğim 20-25 cm’lik 5-6 tane maymun ve 5-6 tane yine aynı boyda timsah ya da kertenkeleler bir leğenin içinde. Kuzenimin çocukları onlarla oynuyor ama hayvanlar etrafa dağılıyor ben korkuyorum. Benim odama da bir maymun girmiş onu çıkartıyorlar ben öyle odama giriyorum. Yorumlarınız için şimdiden teşekkür ederim. Korkarak uyandım ama umarım hayırdır. Rüyada salıncakta sallanmak neye çıkar acaba? Esra Ayşe’nin rüyası.

Rüyanın ana unsurları: salıncakta sallanmak, Çocuk parkı, kaba inşaat, bir bina, çöp kutusu, çöpler, tişört, çöp parçaları, maymunlar, timsahlar, kertenkeleler

Rüyada salıncakta sallandığını görmek yorumu?

Esra Merhaba, gördüğünüz rüya uyanık yaşamınızda bir boşluk içinde olduğunuzu, yaptığınız işlerden zevk almadığınızı ya da hemen sıkıldığınızı işaret ederken bazen zevkli, eğlenceli vakit geçirmek için tehlikeli şeyler yaptığınızı veya yapmayı düşündüğünüzü ifade etmektedir. Rüyanız aynı zamanda önemli bir düşmanlıktan son anda kurtulduğunuzu ve istediğiniz şeylere kavuşmak için önünüze yeni fırsatlar çıkacağını simgelemektedir. Rüyada salıncak görmek rüya tabiri sayfasında ilginizi çekecek bilgiler bulabilirsiniz.

“Rüyada Salıncakta Sallandığını Görmek” için 3 yanıt

Ruyamda birilerinden kaciyorum, beni takip ediyorlar, eve geliyorum, evde cok buyuk bir agaca tirmaniyorum, agactaki iple cok yuksege sallaniyorum, sallanarak yola bakiyorum gelen varmi diye, o kadar cok yuksege sallaniyorum ki ip ayagimin altindan kaciyor, yere dusecek gibi cok korkuyorum ama ipi yakaliyorum, daha yuksege dogru sallaniyrum ve tekrar ip ayagimin altindan kaciyor, ipi yakalayamama korkusu yasiyorum kalbim duracak gibi, ve takip edenlerin beni bulacagi endisesi yasiyorum. yorumunuz icin simdiden tesekkur ederim

eski evimizin yemyeşil büyük bahçede genç bir erkek tarafından sallanıyordum ve çok mutluydum

Rüyada salıncakta sallanmak
Rüyamda eski sevgilimin düğünü olurken ben salıncakta sallanıyordum. Eski sevgilim nişanlı ve nişanlısı başı açık, oysa ben onu başı kapalı biriyle evlenirken gördüm, bu ne demek yorumlarsanız sevinirim, benim hayatımda halen daha kimse yok, 23 yaşımdayım ve halen daha onu çok seviyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir