Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Çocuk Sallamak

Rüyada çocuk sallayan birini görmek ne demek?

Rüyamda patronumla konuştuk, kızının hasta olduğunu söyledi, sonra bir arkadaşım bizi mezarlığa götürdü, orada patronumun hanımı bebeğini sallıyordu, biz “ne oldu” diye sorduğumuzda “mezarlıktan başka yerde uyumadığını” söyledi, daha sonra patronun eşi benden çeşitli meyveler istedi telefonla fakat istedikten bir süre sonra vazgeçti. Rüyam böyle hayırlı bir yorumunuzu bekliyorum.

Şahin, 24, Erkek, Evli, Çalışıyor, endişeli. Ben yeni bir yıllık evliyim, hayırlısıyla yeni bir bebeğim oldu, çalıştığım iş yerinin patronunun da bizden 1 gün sonra kızı oldu.

Rüyada çocuk sallamak tabiri

Şahin merhaba,

Rüyada patron görmek, patronunu görmek, iş yaşamınızla ilgili bir takım kaygılarınız, bazı iş problemleri olduğuna işaret eder.
Rüyada mezarlık görmek genel olarak hayatınızdaki değişimi, bir alışkanlık veya bir davranışınıza son vereceğinize işaret eder. Mezarlıkta olmak, mezarlıkta olduğunu görmek, üzüntüye, çözülmemiş karmaşık duygu ve korkulara veya ölüm korkusuna işaret edebilir.

Rüyada bir şeyi veya birini sallamak, sallanma, sallandığını görmek sizin çocuksu davranışlar içine girmiş olduğunuzu, çocukça davrandığınızı gösterir. Rüyada patronun eşinin çocuğunu salladığını görmeniz aslında sizin teselli ve güvenceye ihtiyacınız olduğunu göstermektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir