Kategoriler
Hayvanlar

Rüyada Sallanan At Görmek

Rüyada sallanan ata binmek neye çıkar?

Dün gece sabaha karşı rüyamda, oturduğumuz muhitteki evin bahçesinde koyu renkli bir sallanan at ve o sallanan ata binmeyi deniyorum. Bu oyuncak at birden canlanıyor ve ben daha ata binmeyi bilmezken at beni uysal bir şekilde taşıyor. Hatta atı yönlendirmek için deh falan yapıyorum. O anda atı yürütmek sanki önceden biliyormuş gibi kolay geliyor. Sonra at beni yavaşça boynundan aşağı indiriyor. Aynı yerinde atı bulamıyorum sonra bir daha baktığımda. At zaten benim değil, komşunun evinin bahçesinde duruyormuş ama sonra aynı yerinde yoktu.

Rüyada sallanan at görmek neye yorulur?

Rüyada sallanan at görmekPakize merhaba. Rüyada sallanan bir at görmeniz, yaşamın kimi alanlarında kendini sıkışmış duygular içinde olduğunu gösterir. Hedeflerine yönelik herhangi bir ilerleme elde edemediğini işaret eder. Sallanan ata binmek, sizin çocukluk sevinçlerini özlediğinizi gösterebilir. Bu konuda daha detaylı bilgiyi ve diğer rüya yorumlanır rüyada at görmek sayfasında inceleyebilirsiniz.

“Rüyada Sallanan At Görmek” için bir yanıt

Merhaba ben rüyamda yiyenime oyuncak at almak icin abimle bi dükkana gidiyoruz ama ordaki butun oyuncak atlar yatmıs gibi duruyor. abime diyorumki abi bu atlardan istemiyor sallanan at istiyor diyorum. oyuncak satan magazada sallanan at yok diyor. bir is olayi bekliyorum acaba onla bi baglantisi olabilirmi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir