Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada Sallanan Diş Görmek

Rüyada sallanan diş görmek ne demek?

25 yaşında erkeğim, 3 senelik evliyim, 2 yaşında 1 erkek çocuğum var, büfe işletiyorum. Ben rüyamda ön üst 4 ya da 5 tanesinin düzgünken önce sallandığını, kendim sallıyorum, bir tanesinin, sonra hepsi sallanmaya başladı ve ardından yavaşça karardılar ve hepsi elimle çıkardım, ama simsiyah olmuşlardı. Ben üzülürken birden aynadan yenilerinin çıktığını gördüm ve birden beyaz dişlerim yerlerine geldi. Rüya temaları ön dişler, üst dişler, dişlerin sallandığını, kararmış dişler, simsiyah dişler, diş çıkması

Rüyada sallanan diş görmek tabiri

Rüyanız bir sağlık sorunu, zafiyet, zayıflık yaşadığınızı fakat bunu kısa sürede atlatacağını işaret etmektedir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada diş görmek sayfasını mutlaka ziyaret edip, dikkatle okuyunuz.

“Rüyada Sallanan Diş Görmek” için 5 yanıt

Rüyamda alt cenedeki iki ön dislerimin sol tarafindaki disimin sallandigini daha sonra koyu mavi bir renk alip ciktigini gördüm. Bunun yorumu ne olabilir.

Ben rüyamda dişimi elime alıyordum 1 taneydi ve beyazdı ağrıdığını hissetmedim dişimi elimde görünce çıktığını anladım. yorumunuz için teşekkür ederim.

Rüyamda evdeydim aynadan dişlerime bakıyordum, birden üst sol ön dişimin yamuk olduğunu gördüm ve düzeltmek için tuttum çevirdim. Dişim sallanmaya başladı. Ağlayarak annemin yanına gittim, babam ve annemle hastaneye gittik. Ben hiç durmadan ağlıyordum. Beni sedyeye yatırdılar, Ece diye bir arkadaşım geldi, koluma boyutu küçük bir iğne yaptı ama hiç acı vermedi. Daha sonra bayan hemşire geldi onun yaptığı iğne büyüktü. En son erkek doktor geldi elindeki büyük içi kırmızı bir sıvıyla dolu iğneyle, korktum bağırdım o iğneyi yaptırmadım. Mavi sedyeden kalkarken alt sağ köpek dişiminde sallandığını ardından elimde olduğunu gördüm cebime koydum. Hastaneden dişlerimin yapılacağı günü öğrenip çıktık, ben çıkasaya kadar ağladım.
17, Kadın, Bekar, Öğrenci, korkulu.

Rüyada dişinin sallandığını görmek
Merhaba ben Eda. Rüyamda dişimin sallandığını ve elimle onu çektiğimi ve akan bir dereye attığımı gördüm. biraz ağrım vardı kan görmedim. sağ arka alt dişimi çekip atıyorum ağrı yok ama ilginç olan diş çok büyük bir şekilde elime geliyor ve etli.

Rüyada dişler veya dişlerle ilgili şeyler görmek dikkatle analiz edilmelidir. Rüyada diş dökülmesi, diş düşmesi, pek hayırlı değildir. Keder, üzüntü ifade ederken aynı zamanda tanıdığınız birinin önemli bir hastalık haberi alınacağını haber verebilir şeklinde yorumlanır. Bakınız diş sayfası.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir