Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Sallanan Gökdelen Görmek

Rüyada sallanan gökdelen ne demek?

Öncelikle ilgilenip ışık kümesi görmek adresindeki rüyamı yorumladığınız için teşekkürlerimi sunarım. Alakalı ama bağımsız olarak son bir rüya yorumu daha rica edeceğim. Bu kısa olacak. Motosiklet sürüyorum. Her yere motosikletle gidiyorum. Adeta ayakkabım gibi, sürekli onu kullanıyorum. Hakimim. Bir an giderken yerde 3-5 cm lik bir yükseltiye çarpıyorum ve 50-100-200 katlı bir gökdelenin terasına doğru motosikletle çıkmaya başlıyorum. Orada koltukta oturan iki kişi. İlginç olan sanki biri ekranın yarısından üstünü görmemi engelliyor.

Ve yürüyemiyorum. Ben ya da gökdelen sallanıyor. Ama sadece ben dengemi kaybediyorum. Herkes normal. hemen dizlerimi yere koyuyorum. kalkıp yine düşme korkusuyla yürümeye çalışıyorum. Teşekkür ederim.Başarılar dilerim. memo55

Rüyada sallanan gökdelen görmek tabiri

Merhaba.

Ruyada motosiklet görmek iki tekerlekli motor, genellikle özgür olma isteğinizi ve bir maceraya atılma ihtiyacınızın olduğunu gösterir. Aynı zamanda motosiklet, içinde bulunduğunuz ortamdan kaçıp kurtulmaya veya kimi sorumluluklarınızdan kaçmaya çalıştığınızı da ifade eder.

Rüyada hızlı motosiklet sürmek, motor sürdüğünü görmek çok hızlı bir hayat yaşıyorsunuz diye yorumlanır.

Bir yükseltiye çarpma sonucu, çok yüksek bir gökdelenin üstüne kadar uçmanız ise bilinçli rüyalar kategorisi olarak bilincin acık, belırgin yani anlasılması ve yorumu belli rüyalar grubuna girer. Bu belirgin ruyaları gören insanlar cogunlukla o anda rüyada olduklarını, yani rüya gorduklerinin farkındadırlar. Bu rüyayı gören bir çok kimse rüya anında kendilerinin asırı bir hız yaptıgını, büyük bir zevk aldıklarını ve tum dunyaya emreden bir hukumdar gibi kendilerinin egemen bir yetkiye sahip olduklarini kolayca tasfir ederler.

Rüyada gökdelen görmek, yüksek idealleri, yaratıcılık ve hayal gücünü temsil eder. Her zaman yüksekte olmak isteğinizi gösterir

Ancak sonrasında olanlar, gökdelenin sallanması, dengenizi kaybetmeniz ve düşme korkusu yaşamanız ise sizin özel yaşantınızda kimi sorunları halletmekte zorlandiğınızı ifade ifade etmektedir.

Rüyanın unsurları: motosiklet, gökdelen, düşme korkusu

“Rüyada Sallanan Gökdelen Görmek” için 3 yanıt

Rüyanın başını tam olarak hatırlamıyorum. Ama odamda uyurken yatagimin yanından örümcekler çıkıp üzerime yürüyor. Hemen uyanıp annemlerin odasına doğru koşmaya başlıyorum. Koridor uzadıkça uzuyor. Hızlı hızlı koşarken birden yer sallanmaya başlıyor uykumda bile hissedebiliyorum sarsıntıyı. Tam annemlerin odasının koluna dokunacakken hızla arkami dönüyorum kimse yok ama sanki üzerime bir şey geliyor gibi oluyor. Kendime beyza uyan uyan diye söyleyerek uykudan uyaniyorum. İlk defa rüyamda uyanmak isteyerek uyandım endişeliyim. Yorumunuzu merakla bekliyorum. 19, Kadın, bekar, ögrenci

Beyza merhaba, rüyada örümcek görülmesi sanılanın aksine iyidir ve rüyada örümcek haber almak olarak yorumlanır, sizi sevindirecek bir haber alacağınıza işaret eder. Yerin sallanmayı ani bir değişime işarettir. Tüm unsurlar bir arada değerlendirildiğinde gördüğün rüya alacağın bir haber sonrası hayatında iyi yönde bir değişim olacağını ve buna ilk zamanlar çok şaşıracağını ifade etmektedir.

Merhaba. Rüyamda arkadaşımla gökdelenin çatısındaydık. Bir an gökdelen sallanmaya ve yıkılmaya başladı. Gökdelen yana doğru düşmeye başladı. Ben kayıp düşerken arkadaşım elimden tuttu ve beni çekti. Bir anda bir evin penceresinden o gökdelenin yıkılışını gördüm. Gökdelen yıkılırken çatıda eski sevgilimi gördüm. Oda benim gibi düşerken arkadaşı elinden tuttu ve aniden kendimi bir evin altında arkadaşlarımla ve o eski sevgilimle gokdelenin yıkılışı hakkında sohbet ederken buldum. O anda annem aradı ve beni gördüğünü söyledi. Yanına gittiğimde bana kızdı ve küfretti. Eve gittik ve ben odama gidip ağladım. Beni kurtaran arkadaşım geldi. Bana krem kutusu gibi bir parfüm gösterdi. Elindeki parfümünün son parfümü olduğunu söyledi. Ben alıp önce sağ sonra sol bileğime sıktım. Sol bileğimde kırmızı yazılar vardı. Sonra parfümü arkadaşıma verdim. Simdi bunu ona götür dedim ve bir anda annem, arkadaşım ve ben gülmeye başladık. Sonra uyandım. Acaba bu size göre saçma bana gore cok degisik rüyanın anlamı ne olabilir? (Eski sevgilim ve ailem arasında mahkemelik bir sorun var.)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir