Kategoriler
Dini Rüyalar

Rüyada Sallanan Minare Görmek

Rüyada sallanan minare görmek neye işarettir?

Rüyamda köydeyim. Fırtına var ve annemle birlikte köyün minaresine bakıyoruz. Önce az azdan sallanırken sonraları fırtınayla birlikte neredeyse yere değecek kadar sallanmaya başlıyor ama bir türlü ne kırılıyor, ne de yıkılıyor. Ben de bu kadar esnemesine hayret ederek, annemle birlikte ona bakıyoruz. (Minare yorumlarına bakmama rağmen sallanıp yıkılmayanını bulamadım) Yorumunuz için teşekkürler. Abdullah. 18 Mayıs 2012, 20:42.

Rüyada sallanan minare görmek tabiri

Abdullah merhaba,  rüyada minare görmek iletişim, haberleşme konularında mesajlar verir. Rüyanızdaki sallanan ancak yıkılmayan minare ise gerçek yaşamınızda muhteşem bir iletişim yeteneğiniz olduğunu, en zor şartlarda dahi bu yeteneğinizi kaybetmediğinizi / kaybetmeyeceğinizi simgelemektedir.

“Rüyada Sallanan Minare Görmek” için bir yanıt

Ruyamda evime farkli bir yoldan gidiyorum, bir sokaga giriyorum, benim sokagima benziyor ama degil, evler binalar birbirine cok benziyor. Benim oturdugum eve gidiyorum, kapisini cebimdeki anahtarla acabiliyorum ama benim evim degil. Hatta ev sahibimde “senin evin burasi olmasi gerekiyor” diyor. Etraftaki butun sokaklara giriyorum butun sokaklarda yesil beyaz minareli cami var. Cunku benum eviminde arkasinda boyle bir cami olmali. Sonra birini ariyoruz yanimda babamda var ona benim evimin yolunu soruyor, o babama tarif ediyor, ben babamdan biraz onde giderken çöplükle dolu bir sokagin basindan sokaga bakiyorum, sokaktan sari bir kopek cikiyor, benim ustume geliyor, saldiracak belli. Ben bir direge cikiyorum kopek birden yanimda beliriyor, oda cikmis bana “buradan uzak dur” diyor. Ben “tamam” diyorum. Direkten inerken babam geliyor kopege host falan diyor. Kopek oyle dururken ben yerde sopa bulup kopege atiyorum kopek kaciyor. Sonra babamla benim evime gidiyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir