Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada sallanan sandalye görmek

Rüyada sallanan sandalye neye delalet eder?

Benim rüyamda; müstakil bir evim varmış ve bahçe masasında 2 yaşında sarışın bir oğlum, hemen yanında 1 yaşında cimcime bir kızım ve ona mama yedirmeye çalışan, su anki halinden 10 yas daha yaşlı, annem var. Masanın biraz dışına doğru sallanan sandalyede de, taş çatlasın 5 yaş daha yaşlanmış anneannem uyukluyor. Güzel güneşli bir gün yaşıyoruz ve bir anda evden bağırış çağırış koşup bakıyorum camdan içeri, içeri girmemem gerektiğini bilir gibi izliyorum. O sırada masanın üstünde eşim yatıyor ve hafif tombul bir kadın kaldırmış eşimin bacağını çocuk doğurtuyor, tombiş boğum boğum tosuncuk doğuyor, nur topu gibi bir bakıyorum ikinci bir tosuncuk geliyor. Sonra mutlu keyifli bir şekilde bizimkilerin yanına dönüyorum mutlu haberi vermek için bir bakıyorum anneannem ayakta geziyor, yaşlılığın verdiği bir boş bakış var yüzünde bir şeyler anlatıyor tebessüm ediyorum ve çok mutlu ve artık her şeyim tam olmuş gibi hissederek uyanıyorum. 24, Erkek, Bekar, Bankacı. Şimdiden yorumlarınız için teşekkür ediyorum

Rüyada sallanan sandalye görmek yorumu

Değerli okurum, görmüş olduğun rüya hakkınızda çok önemli bazı mesajlar içermektedir. Buna göre rüyanız önünün açık olduğunu, tüm hayallerine kavuşmak için yapmanız gereken sadece bir kaç şey kaldığını ancak bazı sebeplerle, büyük ihtimalle bilinçaltındaki bastırılmış, derinlerde gizli kalmış endişeler yüzünden bu son adımı atamadığını ifade etmektedir.

Rüyada sallanan sandalye görmek rüyayı gören kişinin stres yaşamasına neden olan olan bir durum ya da sorun olduğunu gösterirken bu stresin kişinin bir duygusal baskıdan kaynaklandığını ifade eder. Sallanan sandalyenin boş olması kişinin yaşadığı stresin onu zihinsel olarak negatif etkilediğini anlatır. Sallanan sandalyede oturduğunu görmek ise duygusal bir stres ifadesidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir