Kategoriler
Önemli Rüyalar

Rüyada Sallanmak

Rüyada sallanmak neye işaret eder?

Rüyamda misafir geçirmek için ailece dışarı çıktığımızda misafirleri geçirdikten sonra ben gök yüzünde meteor yağmuru olduğunu gördüm, çok sevindim ama her yıldız kaydığında zelzele olur gibi sallandık ve ben yere çömelip ayetel kürsi okumaya başladım. Daha sonra kendimi bir düğünde gördüm, çalgılar vardı sade bir düğün idi, ben sadece oturup izledim, sonra bir bahçeden kocaman kocaman çilekler topladım. Yorumlar mısınız? teşekkürler.

Rüyada sallandığını görmek yorumu

Lale selam, rüyan çok kısa fakat net ve güçlü bir rüya. Rüyada meteor yağmuru görmeniz sizin idealist düşüncelere sahip olduğunuzu göstermektedir. Rüyada sallanmak genel olarak güvensizlik duygularını ifade eder. Rüyada Ayetel kürsi okuduğunu görmek gerçek yaşamında tüm belalardan uzak kalacağına, murada ermeye, şerefli, saygın bir yaşam sürmeye işaret eder. Rüyada düğüne gitmeniz hayatınızın değişmek üzere olduğunu işaret eder, düğüne gittiğini görmek, yaşamınızın bir yönün bittiğini, ancak başka bir bölümünün başlamak üzere olduğunu ifade eder. Rüyanızda çilek toplamanız iyiye yorumlanır, güzel haberleri müjdeler.

Rüyada sallanmak hakkında diğer yorumlar

Rüyada sallandığını görmek genel anlamda rüyayı gören kişinin bir güven sorunu yaşadığını ya kendine güvenini kaybettiğini ya da bazı konularda güvensizlik yaşadığını gösterirken rüyadaki diğer olaylar rüyanın anlamını daha içi açıklar. Durduğu yerde sallanmak, bulunduğu yerin, evin, arabanın vb. sallandığını görmek uyanık hayatta içinde bulunduğunuz kimi suçluluk duygusu ya da korkularından kaçmak için çalıştığınızın simgesidir. Bu rüya aynı zamanda bitmemiş bir işin stresini de yansıtabilir. Bir yere asılarak sallandığını görmek, bir ağaca, tavana, duvara ve benzeri bir yere tutunarak sallanmak yaşamakta olduğunuz kendine güven sorununu aşmak için mücadele içinde olduğunuzu işaret ederken, sahip olduğunuz kimi yönlerinizi ortadan kaldırmakla bunu başaracağınızı anlatır.

Rüyada salıncakta sallanmak hayatınızın gelecek dönemlerini yakından etkileyecek bir karar arefesinde olduğunuzu, iyi karar vermek için bir süre mola verip dinlenmek gerektiğini ifade eder. Bu bekarlar için evlilik kararı, evliler için aileyi yakından ilgilendiren bir önemli karar olabilir. Hamakta sallanmak çok hoş bir rüyadır. Aynı gerçek yaşamda olduğu gibi rüyalarda da hamakta sallanmak insan huzur verir, sevineceğiniz bir tatilin müjdesini verir. Beşikte sallanmak zihninizin derinliklerindeki kimi düşünceleri açığa çıkarmanın vakti geldiğini, artık büyüdüğünün farkına varmış olmanız gerektiğini, gelişim ve yükselme konularında yeni adam zorunda olduğunuzu temsil eder. Yatakta sallanmak rüyayı gören insanın reel yaşamda özel hayatında bazı çözülmemiş sorunları olduğunu gösterir.

Sallanan birini görmek gördüğünüz kişi olan ilişkiniz ve o kişinin nasıl sallandığı konusu bir arada değerlendirilerek açıklanır. Sallanan hayvan ya da sallanmakta olan bir şey görmek içinde aynı durum söz konusudur. Sallanma rüyalarında hissedilen duygu çok önemlidir. Korku endişe varsa mesajda uyarı özelliği vardır, sevinç mutluluk varsa durum değerlemesi özelliği vardır.

“Rüyada Sallanmak” için 5 yanıt

Dün sevgilimle tartıştık ve yattım. Uyuduğumda rüyamda benden hoşlanan bir çocuk var, onunla buluştuğumuzu ve salıncakta sallandığımızı gördüm. Sabah uyandım. Rüyamı o çocuğa anlattım. Birkaç saat sonra sevgilim bana ayrılmak istediğini söyleyen bir mesaj attı ve ayrıldık. Rüyam kafamı kurcalıyor. Lütfen yardımcı olun. 19, Kadın, Bekar, Öğrenci.

Rüyamda her yerin sallandığını ve etrafımda bir şeylerin gezdiğini onların bana hz.isa geldiğini söylediğini ve hz.isanın geldiğini hissediyordum, bu şeytanın kandırmasımı yoksa gerçek bir rüyamı? cevaplarsanız sevinirim teşekkürler.

Rüyamda yeşil bir bahçeye giriyordum, orada kuzenlerimiz ev temizlemisler yorulmuslar oturuyorlar, bende gittim o bahçede salincakta oturup sallandim, bahçe çok yesildi.

Rüyamda bir dağın yamacına tırmanıyordum çok yüksekti sonra bi adam bana dediki sakın korkma yuvarlak bi yer herkes fotoğraf cekiyo birden dağ 360 derece dönmeye başladı ben sımsıkı tutundum düşmedim ama yere indiğimide göremedim Yorumlar mısınız ??

Yanımda bir kişiyle beraber ayrı ayrı ata binerken aniden kendimizi ağacın dalında asılı sallanırken buluyoruz ve inemiyoruz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir