Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Salon Görmek

Rüyada salon ne demektir?

Rüyamda eşim evimize salona kedi almış gördüm uysal temiz sarı beyaz kediydi, sonra 1 adet kedi daha geldi yani 2 adet kedi bizim salonda duruyordu ve eşime “bu kediler gidecek” diye söyledim “hayır” diyordu ve ağlamaya başladım kediler durgun ve temizdi, sarı beyaz tüyleri vardı. Yorum için teşekkürler, iyi akşamlar. 28 yaşında, evliyim. Bayanım.

Rüyada salon görmek tabiri

Rüyada salon görmek kendini tanımak, kim olduğunu bilmek, kendiniz hakkında temel inançlarınızı temsil eder. Gerçek hayatta emniyette olmaya, kendini güvende hissetmeye ve bu güven duygusu sayesinde hep isabetli kararlar verip, doğru işler yapmaya delalet eder.

Rüyada salonda olmak çok hayırlı bir rüyadır. Hakkında hayırlar getirecek ve size mutluluk sunacak bir şeylerin meydana gelmesine veya sürpriz bir güzel haber almaya işaret eder, aile içinde mülkiyet ya da başka bir konuda yaşanan sorunların sona ereceğini ve hep bir araya gelmeyi temsil eder.

Salonda geçen olaylar ve konuşmalar bazı kararları almadan önce uzun ve dikkatli bir şekilde düşünmeniz gerektiğini göstermektedir. Bir proje ya da durum üzerinde yoğunlaşarak isabetli kararlar vermeniz gerektiğini belirtmektedir.

Rüyada ağlamak yaşamınızdaki sizi üzen olaylardan daha ziyade bunların neden olduğu olumsuz duyguların bir serbest bırakılmaya, dışa vurulmaya, onlardan uzaklaşıp duygusal dengeyi yeniden kazanmak için bir şeyler yapmanız gerektiğine yorumlanır ve bunun önce güvenli bir şekilde korkular ve hayal kırıklıklarını unutmak gerektiğine tabir edilir. Sonuç olarak rüyada ağladığını görmek, üzüntü, korkuları ve hayal kırıklıklarını üzerinden atmak için kullanılan bir yöntemdir. Aynen uyanık yaşamda olduğu gibi rüyada da ağlamak iyidir.

Rüyada salon hakkında diğer bilgiler

Rüyada toplantı salonu görmek yaşamınızda bir takım şeylerin yolunda gitmediğini, acilen bir durum değerlendirmesi yapıp yolunda gitmeyen şeylere neyin sebep olduğunu tespit edip ona göre tedbirle almanız gerektiğini temsil eder. Bu rüya alternatif olarak kişinin çalışma yaşamıyla ilgili bilgi verebilir ve kişinin güzel kariyere ulaşıp iyi bir makam sahibi olacağına, tanınmış ve saygı duyulan biri olacağına, yaşamı boyunca hep başarılı olacağına işaret edebilir.

Rüyada spor salonu görmek sağlık, iyileşme, şifa bulma simgesidir. Ömrünün uzun olmasına, mutluluk içinde geçecek, sağlık dolu, başarı dolu uzun bir hayata da işaret ettiği rivayet edilir. Spor salonda geçen olaylar ayrı bir analiz konusudur ve bu konuda spor yapmak sayfası ilginizi çekebilir.

Rüyada mahkeme salonu görmek, sanıldığının aksine hayırlı bir rüyadır. Çünkü gerçek hayatta mahkeme salonları soğuktur, rüyada ise gören kişiye hayatında bir çok sıkıntı yaratmış, maddi zarar açmış bir sorunun çözüme kavuşacağına, bunun sonunda önemli bir problemden kurtulacağına,  arkasında işiyle alakalı bir takım görüşmeler yapılıp ilerleme elde edileceğine işaret eder. Bu rüya aynı zamanda rüyayı görenin kafasını meşgul eden bir sorun hakkında önemli bir karar alacağına ve sorunu çözeceğine de işaret olabilir.

“Rüyada Salon Görmek” için 2 yanıt

selamlar. ben rüyamda iki defa gavs hazretlerini gördüm. salona giriyorum ve annemler bak kim geldi oğlum diyor ve mübarek benim ağzıma menzil ekmeği veriyor ve aynı rüya içerisinde bu sefer tekrar odaya giriyorum ve bana sarılarak çok fena bir şekil de ağlıyor. yorumlarsanız sevinirim.

Merhaba, öncelikle böyle bir site kurduğunuz için çok teşekkürler ederiz. Rüyamda bir evin içindeyiz (şuan ki oturduğumuz ev değil ) koridordan dışarı çıkacakken bir anda geri dönüyorum salona geliyorum ve bir bakıyorum ki kocam salonda sarışın şişman bir kadınla sarmaş dolaş ve kadın bir anda diyor ki “biz 30 aydır birlikteyiz”. Kocam hiç bir şey söylemiyor.
Ondan sonra rüyam değişti kadının 3 tane daha akrabası geldi salonda oturup televizyon seyrediyorlar, üçü de şişman ikisi esmer bir tanesi sarışın ama ben hala o evdeyim, 2 tane çocuğum varmış (normalde çocuğum yok) yan oda var ama odada sadece bir tane koltuk var, başka bir şey yok, orada çocuklarımla oynuyormuşum. O iki esmer kadın gelmiş onları saçlarından sürükleyip salona götürmüşüm, salonda o sarışın kadın varmış “sizde dayak istiyorsanız gelin” demişim “ama ikişer ikişer gelin” demişim. Onlarda “ne o korktun mu” demişler, “hayır gelin hepinizi döverim” demişim kalkmamışlar yerlerinden “siz korktunuz galiba” demişim, çocuklarımın yanına gitmişim.
Rüyam bu kadar. Ben bu rüyayı gördüğüm gece eşimle ailesi ile alakalı tartışmıştık, öyle dargın yattık, bu durumda ruh halimde pek iyi değildi, aranızda güvensizlik var diyeceksiniz, evet var ama her kadın her erkeğe tamamen güvenmez, öyle bir güvensizlik yani ortada aşırı bir durum yok ben bunun dışında olan bir şey varsa öğrenmek istiyorum. Şimdiden teşekkür ederim yorumunuzu merakla bekliyorum. 22, Kadın, evli, çalışmıyorum şuan bilgisayar programcısıyım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir