Kategoriler
Korku Rüyaları

Rüyada Şalter Görmek

Rüyada şalter görmek neye çıkar?

Rüyada şalter görmekSayın admin bey, ben 1 ay içinde 2 kere rüyada üç harfli gördüm. En son gördüğüm rüyayı anlatıyorum. Şimdi ben bir binadayım, eve çıkıyorum, binada bir korku havası vardı, zaten koridordaki lambalar hiç normal değildi, bende korkudan ürperdim,  hemen kapımı açıp eve girdim kapıyı kilitledim, kapıyı kilitledikten sonra delikten baktım, koridorun ışıkları yanıyordu, simsiyah elbiseli yüzü normal insan gibi ama karanlık idi, yüzü ufaktı kadın üç harfli olduğuna yemin edebilirim, koridorda elektrik panosuna ilerledi, panoyu açıp elektrik şalterini kapattı, her yer karanlık oldu, aşırı korkudan onu görünce bayıldım, yere düştüm, yerden kalktım, sonra uyandım. Cevap bekliyorum, iyi günler.

Rüyada şalter görmek yorumu

Ahmet selam, böyle önemli rüyaların tabiri için en azından yaşınızı yazmalı, mümkünse detaylı bilgi vermelisiniz. Rüyanızda hakim olan duygu gerginlik ki bu eve gitmek için binaya girmenizle başlıyor ve devam ediyor. Bu durum sizin şu anda uyanık yaşamda gergin gümler geçirdiğinizin kanıtıdır.

Rüyada üç harfli görmek rüya sahibinin hayatında bazı dengesizlikler ve düzensizlikler olduğunu temsil eder. Üç harflilerin insan ruhuna kılavuzluk ettikleri de söylenmektedir. Eve girmeniz kendini güvende hissetmek istediğinizi işaret eder çünkü ev emniyet, güvende olmak demektir.

Rüyada şalter görmek şalterin açık veya kapalı olmasına bağlı olarak yorumlanmakla birlikte genel anlamda kişinin hayatını ilgilendiren bir durum ya da konunun etkisini işaret eder. Rüyada şalter açmak veya açık şalter görmek kişinin önünün açık, geleceğinizin parlak olduğunu, el atacağınız yeni bir işte başarının sizi beklediğini belirtir. Rüyada şalter kapatmak ya da kapalı bir şalter görmek rüyayı görenin önüne yeni engeller çıkacağını ve bu zorlukları aşmak için daha fazla çalışması, daha çok çaba göstermesi gerekeceğine delalet eder.

“Rüyada Şalter Görmek” için 3 yanıt

Ben yurtdışında yaşıyorum. İsmim Burcu, bekarım. Yaşım 22 ev kızıyım. Ruh halim ise karmaşık. Rüyamda yine yolculuğa çıkıyorduk Türkiye’ye. Ama bu kez şu evvelki gün yeni açılışı olan köprü içindi. Yolculuğa büyük abim, yengem, yeğenim, annem, babam ve ben çıkıyorduk. Küçük abim Gökhan evde kaldı.
Büyük abim bize gelmiş oluyor ailece. Sadece iki üç parça eşya hazırladım çünkü sadece 1 hafta durup döneceğiz. Takacağım eşarpları da yengemle beraber seçtik. Yol için yiyecek hiç bir şey hazırlanmadı. Neyse herkes çıktı dışarı ben de içerideki giriş kapısını kilitledim, sure okumaya başladım. Fatiha kevser ihlas. Sonra içeride bir şey unuttuğumu fark edip kapıyı geri açtım. O şey her neyse hallettim tekrar kilitledim. Sure okumaya başladım tekrar. Bu kez de, derin dondurucunun olduğu yerin lambası açık kaldı. Ve ben bu sefer Fatiha, kevser, ihlas, felak, nas, ayet el kürsi ve amenerrasulü süresini okudum. Bu kez kapıyı açmadık, “şalteri indirelim” dedi annem. “Gökhan eve gelince kendisi geri kaldırıp halletsin” dedi.
Şalteri babam kapatacaktı ama kapatılmadı, bir şey konuştular annemle o sırada. En sonunda arabaya bindik. Yola çıktık. Yollar aynı Bulgar yolu gibiydi. Betonlar kırıktı. Eğri büğrü idi. Yine bir yerde durduk. Abim meğerse yolda yeriz diye kavun almış. Bizim arabaya iki tane bir büyük bir küçük kavunu poşet içinde getirdi koydu ve uyandım.

Burcu merhaba, dikkat edilirse rüyadaki tüm olaylar sizin bir yolculuğa niyetlenmeniz ve başlamanız konusuna dayalı olarak gerçekleşiyor ki bu durum rüyanın odak noktasının yolculuk olduğunu gösteriyor. Rüyada yolculuk görmek veya yolculuk yapmak bir yeni başlangıca işaret eder. bu bir yatırım yapmaya, ev veya arsa almaya ya da geleceğe yönelik bir yatırım ya da yeni bir işe başlamaya işaret eder.

Ruyamda bir odada toplu halde uyuyorken bir kadin bizi sabah erkenden kaldirdi uyanip odadan ciktim okul gibiydi ama baska bir oda vardi surekli oraya bakiyordum sevdigim kizin cikacagini bekliyordum sonra asagi indim buyuk salon gibi biyerdi cocuklar vardi ve iki tane egitmen vardi onlarla oynuyordu sonra 3 tane kiz arkadas geldi arkadasm biliyorm ama tanimiyorm onlar bi kapiyi actilar muzik sesi geliyordu dugundu onlar eglenmeye gittiler bende kapidan girdim bir dugun salonuydu ama fazla buyuk degildi kimse yoktu o karsida bir kapi daha vardi orda kapidan icerisi gorunuyordu icerisi buyuk bir avm gibiydi ama orda dugunmuydu daha eglencemiydi vardi o arkadaslarda oraya gitti sonra ben tekrar ust kata ciktim uyudugm odaya gittim yatagimda oturdum sohbet ediyorduk sonra pencereden tikirti sesi geldi korktum bikerede baktim kucuk bir cocuk disaridan pencereyi tikliyordu ve bana bakiyordu ve aksamdi sonra uyandm ruyami yorumlayabilirmisiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir