Kategoriler
Giyim Rüyaları

Rüyada Şalvar Görmek

Rüyada şalvar görmek neye işaret eder?

Sayın ilgili, Ben orta yaşlarda, başımdan bir evlilik geçmiş bir bayanım. 2 kişi arasında tereddütte kaldım ve hangisi ile daha mutlu olacağımı bilemiyorum. Aslında ikisi ile de görüşüyorum. Yanlış biliyorum. Ama ne yapacağımı da bilemiyorum.

Rüyamda, siyah bir şalvar giymişim. Üzeri hafif topraktı. Ayağımda ise siyah bantlı bir terlik vardı. Ayak parmaklarım özellikle baş parmağım olabildiğince dışarı çıkmıştı. Kendimi böyle perişan bir halde görmüşken, tam karşımda içi ferah, rahatlamış birini hissediyorum. Ama yüzünü göremiyorum. Yorumlarsanız çok sevinirim. Yardımlarınız için şimdiden teşekkür ediyorum. Saygılarımla.

Rüyada şalvar görmek yorumu

Rüyada şalvar görmek zenginlik ve iş hayatında yükselmek olarak yorumlanır. Rüyada şalvar giymek, şalvar giydiğini görmek kadınlar için evlilik ve mutlu bir hayat, erkekler için maddi anlamda iyileşme anlamına gelir.

Rüyada toprak görmek mal, mülk, kazanç anlamlarına gelir. Rüyada terlik giymek, terlik almak, terlik giydiğini, terlik aldığını görmek Huzurlu bir yaşama veya evliliğe işarettir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada kıyafet görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir