Kategoriler
Hayvanlar

Rüyada Şalvar İçinde Fare Görmek

Rüyada şalvar içinde fare neye işarettir?

Merhabalar, öncelikle içinde bulunduğum durumda bahsedeyim, eşimin işleri iflas eşiğinde hatta ettiler yeniden tutunmaya çalışılıyor, bende 5 yıl aradan sonra çalışmak için mesleğimi yeniden yapmak için bir bayan arkadaşın aracılığıyla bir bayan arkadaşın yeni tanıştım yanına tekrarlama amaçlı gidiyorum, kurs gibi diyelim ve buraya gönderen arkadaş ve yerine gittiğim arkadaşla iş yapmak için çareler arıyoruz, bende kendine güven gitmiş durumda, insanlara karşı güvensizliğim var, çok da güvenmiyorum ama bir tanesi çıkarları için her şeyi yapabilen bir bayan ama niyeti iyide olabilir, bende tam tersine bir insanım ve onun beni kullandığını düşünüyorum, bu yanına gittiğimde gayet iyi niyetli görünüyor bilemiyorum gelelim rüyaya.

Rüyamda bir iş yeri gibi yüksek duvarları olan, kişiye özel gibi bembeyaz yeni bir yapı iç dizayn olarak, içeride bir yerden fare fırlıyor, bir yerde fare ve fare yavrusu ama çok şirin, ikisi benden kaçıyorlar sırtında ve akabinde benim şalvar gibi sanki bir kıyafetin üstüne giyilmiş gibi siyah bir şey bağırıyorum “fare içinde” diye, bir paçamdan işi öğrenmeye gittiğim bayan, bir paçasından da başka biri çıkarmaya çalışıyor ama onu hatırlamıyorum çıkarıyorlar.

Sonra birden yine o binanın içindeyim bir kapıyı açıyorum içerisi çok modern tasarımlı lavabo, tuvaletler var ve içleri bok dolu ama her taraf bembeyaz ve tertemiz, erkek kardeşim oluyor yanımda ve “sifonu çek” diyor, çekiyorum gitmiyor, o kadar büyükler ki bu esnada birden eşimin yeğeniyle kahvaltı tabağı alıp yiyoruz ve bana ekmek getiriyor eşi, sanırım benimkini dolaba koyuyorum diğerini veriyorum hatta ben onun rüya değil gerçek olduğunu sanıyorum, sabah ekmeği dolaba koymuştum diye bakıyorum ve ekmek yok. Böyle bir rüya, yorumlarsanız teşekkür ederim ve ben bu son zamanlarda Allah’a bağlanmak istiyorum

Rüyada şalvar içinde fare görmek yorumu

Gördüğünüz rüya, üzerinizdeki korku, uysallık, değersizlik, kendine güven eksikliği duygularından bir an önce kurtulmanız gerektiğini ve bunlardan kurtulduğunuzda her şeyin daha iyiye gideceğini simgelemektedir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada fare görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Şalvar İçinde Fare Görmek” için 2 yanıt

Rüyada ağzına fare girmesi neye işarettir
Rüyamda en sevdiğim arkadaşımla konuşurken ağzıma fare girip çıktı. Çok iğrenç bir rüyaydı.
Lütfen söyler misiniz rüyada ağza fare girmesi ne anlama gelir.

Senanur selam,
Rüyanız oldukça değerli bir rüyadır. Ancak hakkınızda ve arkadaşınız konusunda elimizde hiç bilgi yok. Bu nedenle sağlıklı yorum yapmak zor. Bundan sonra böyle değerli rüyalarınızı, mümkün olan tüm ayrıntılarla rüya gönder adresine yazarsanız çok detaylı yorumlar yapabiliriz.
Bu rüyanız, arkadaşınızın sizi bir konuda etkilediği / etkilemeye çalıştığını, ancak bir gelişme sonucu ileride sizi üzecek bir şeyi yapmaktan vazgeçtiğinizi simgeleyebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir