Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada salya görmek

Rüyada salya görmek neye çıkar?

Ben rüyamda Sibirya kurtları gördüm. Tam 3 tane ve yetişkindiler. Babam, komşumuzun bize bıraktığını söyledi. Ama evimizde yaz tatilinde gördüğüm kediler de vardı. Kardeşim onları bir torbaya koydu. Daha sonra kedileri torbadan çıkardık. Bir baktık, Sibirya kurtlarından biri ağzında salya akarak buraya geliyor. İkimiz de ”Eyvah! Şimdi kedicikleri hapur hupur yiyecek!” derken, birbirleriyle oynamaya başladılar, sanki bir sözleşme imzalamışlar gibi!
Evimize bir de nasıl olduysa hırsız olarak karşı komşumuz girmişti. Aslında hırsızdan size bahsetmek istemiyorum, o yüzden sibirya kurdu ile ilgili bölümü anlatacağım. Hırsız gitsin diye, sibirya kurtlarından birini oraya getirdim ve “Isır oğlum!”dedim. Sibirya kurdu hırsızın üstüne ağzından salyalar akıtarak ve hırlayarak gitti. Adamın gözü korktu ve bize yaklaşmadı.

Rüyada salya görmek yorumu

Halık selam, rüyada Sibirya kurdu görmek çok iyiye tasvir edilir ve rüyayı gören kişinin gerçek hayatında bazı koruyucu güçler tarafından korunduğunu ve onun hayatta ilerlemesi için yardımcı olduğunu ifade eder. Rüyada salya görmek (bir hayvanda) çok iyi bir insanla tanışıp dost olacağına işarettir. Ağzından salya aktığını görmek rüya sahibinin sevdiklerini üzmemek, onları incitmemek için söylediklerine çok dikkat etmesi, yanlış anlamaya neden olacak bir şey söylememesi gerektiğini ifade eder. Ağzından salya akan birini görmek çevrenizde söylediği lafın nereye gideceğine dikkat etmeyen, gerçek hayatta patavatsız olarak nitelenen birinin varlığını işaret eder, onu iyi dinlemek ve ne demek istediğini doğru anlamak gerektiği ifade eder.

Sibirya kurtlarının kedi ile oynaması dostluğun ve sevginin gücünü anlatan ibretlik bir olaydır. Evinize giren hırsız ise başarılarınızı ya da mutluluğunuzu kıskanan birileri olduğunu ve bu kişilerin dikkatini fazla çekmemek gerektiğini anlatmakta, adamın hırsılık yapamadan geri dönmesi ise bu kişilerin size bir zararı dokunmayacağını temsil etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir