Kategoriler
Hayvanlar

Rüyada Salyangoz Görmek

Rüyada salyangoz ne demektir?

Tanıdığım birine ait bir evdeydim, önce benden başka kimse yoktu, evin içi biraz karanlıktı, sonra salondaki masanın üzerinde su dolu bir bardak ve içinde kırmızılı beyazlı bir balık ile masanın üstünde bir salyangoz gördüm, sonra yanımda birinin daha olduğunu hissettim, arkamı dönüp bakmadım ama tanıdığım biri olduğunu biliyordum rüyamda, “sen balık mı aldın” dedim, yanıt verdi ama rüya silikleşti, ne dediğini hatırlamıyorum ama rüyanın bir devamı olduğunu biliyorum ama devamını da hatırlamıyorum sadece bu kısmı hatırlıyorum yorumlar mısınız? betul, 17, Kadın, Bekar, Öğrenci, mutlu, kısmen huzurlu ve arzulu.

Rüyada salyangoz görmek tabiri

Betül merhaba, gördüğün rüya önünde şans ve bereket dolu, doya doya yaşayacağın bir ömür olduğunu ancak bazı gizli korkuların yüzünden bunun tadını çıkaramadığını simgelemekte ve bu korkularla yüzleşip, onları atlatıp gerçek mutluluğa erişmek gerektiğini simgelemektedir.

Rüyada salyangoz görmek, iş hayatınızdaki başarıya yavaş yavaş ulaşacağınıza işarettir.   Hayatınızda her şey yoluna girecek demektir. Bol kazanç sağlayacaksınız ve aşkınıza karşılık bulup mutlu bir hayat süreceğine işaret eder.

“Rüyada Salyangoz Görmek” için bir yanıt

Görümcem rüyasında beni görmüş, kadir gecesinde. Çocuğumu yeni kaybettim onunla alakalı mı acaba diye soruyorum. Bembeyaz giyinmişim gelinlik gibiymiş. İkimizinde elinde salyangoz varmış. Rüyamı yorumlar mısınız?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir