Kategoriler
Hayvanlar

Rüyada Salyangoz Kabuğu Görmek

Rüyada salyangoz kabuğu görmek ne demektir?

Rüyamda köyümün ön kısmında, armut ağacının altını kazmak için gidiyordum. Nedeni, bana biri “orayı kaz” dedi. Gittim oraya. Tam kazmayı vuracakken büyük babamın babasının babası ağacın arkasından bana seslendi. Kendisi ölü şuan. Benden “önce şunu yap sonra kazmaya devam et” dedi. Onunla konuşurken kazacağım yere baktım, salyangoz kabukları vardı, kocaman kocaman ve toprak kuru idi, diğer tarafları yaş ama orada daire içince kuru toprak üstünde salyangoz kabukları vardı.

Sonra onun dediğini yapmadım ve kazmayı vuracakken salyangoz kabukları kayboldu ve kuru toprak nemli oldu. Sonra yine çıktı yine benden bir şey istedi bu seferde yapmadım dediğini. Yukarıdaki olayın aynısı oldu. Sonra 3. kez benden “oğlum” dedi “burayı kaz, çıkacak altınlarla git Kastamonu’ya cami yaptır, bizde rahat uyuyalım” dedi. Bende tam kazmayı salyangoz kabuklarına geçirecektim. Uyandım.

Rüyada salyangoz kabuğu görmek neye yorulur?

Merhaba, gördüğünüz rüya, gerçek yaşamınızda sizin için çok önemli, size büyük faydalar sağlayacak bir fırsatı, şansı kaçırdığınızı ve bunun karşınıza 3 kez çıktığını, her seferinde bu imkana sahip olamadığınızı işaret etmektedir. Kastamonu’ya cami yaptır demesi ayrıca enteresan, neden dersen Kastamonu nüfusuna göre en fazla cami olan ilimizdir? burası düşündürücü.

Rüyada salyangoz görülmesi iş yaşamında başarıya yavaş yavaş ulaşacağına, hayatında her şeyin yoluna gireceğine, kazancının artacağına ve aşkına karşılık bulacağına delalet ederken salyangoz kabuğu ise bu başarı ve mutluluğun sürekli olacağına delalet eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir