Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Saman Kağıdı Görmek

Rüyada saman kağıdı neye işaret eder?

Merhabalar rüyamda bir ses “ölmek için seni seçtik” dedi. Sonra beni beyaz bir bulutun üstüne koydular. Elimde de saman kağıdı ve çamaşır mandalı var. Saman kağıdını beyaz buluta çamaşır mandallar gibi mandallıyorum. ( Gerçek hayatta saman kağıda Hıdırellez gününde dilekler yazıyordum) Onunla bir bağlantı var mıdır? Şimdiden çok teşekkür ederim İyi günler. 35, Kadın, Bekar, Çalışmıyor,

Rüyada saman kağıdı görmek yorumu

Değerli okurum bir sesin sana “ölmek için seni seçtik” diye seslenmesini anlamıyorum ve buna sağlıklı bir yorum getiremiyorum. Ancak rüyada gaipten bir ses duymak gerçek yaşamınızda içinizdeki iyi ve kötü yanların çatışmasını simgeler. Rüyada gaipten ses duyduğunu görmek konusunda duyulan ses iyi mesaj veriyorsa içinizdeki iyi tarafın etkin, kötü ses, inleme, haykırma, çığlık gibi ses ise içinizdeki karanlık, uğursuz tarafın etkin olduğunu gösterir.

Rüyada beyaz bulutlar görmek saflığınızı, temizliğinizi ve ruhsal uyumluluğunu işaret eder. Saf yüreğiniz, temiz karakteriniz ve en önemlisi üstün ruhsal uyumunuz ile işlerinizin daima yolunda gideceğini, daima insanların sevgini kazanacağınızı ömür boyu her zaman mutlu olacağınıza yorumlanır.

Rüyada samanlı kağıt görmek verdiğiniz emeklerin karşılığını, çektiğiniz sıkıntı ve gösterdiğiniz sabrın mükafatını alacağınızı bildiren bir haberi yakında alacağınızı simgeler. Rüyada çamaşır mandalı görmek iki, ikili, birlik ya da karşıtlık simgesidir. Bu olumlu yönde biriyle işbirliği yapacağınızı ya da birisiyle çatışacağınızı gösterir. Bu bilgiler ve içinde bulunduğunuz durumu bir arada değerlendirip mesajı tespit etmeye çalışmanız gereklidir.

“Rüyada Saman Kağıdı Görmek” için bir yanıt

Karşı binamıza yeni taşınan bir aile var ve bir oğlu var beni balkonlarından izliyor normal dışarıda gördüğünde bakıyor ama 25-30 yaşlarında sanırım.bende 19 yaşındayım hem büyük biri hemde karşı binadan biri sonuçta ama o baktıkça bende ister istemez bakıyorum. Bugün de tam olarak bilmiyorum ama sanırım sabaha karşı rüyamda onu gördüm kardeşimin cebine bir kağıt koyuyor gizlice beyaz bir kağıt değildi saman kağıdı gibiydi ama sağlam bir kağıttı sadece renk olarak saman kağıdına benziyordu.sonra ben kardeşimden hemen kağıdı alıp bakıyorum önlü arkalı yazılar yazıyor hemen bir göz gezdiriyorum beni okurken yakalamasın belki bakıyordur diye. biliyorum benden küçüksün ama ben seni seviyorum gibi şeyler yazıyordu bana yazmış olduğu hoşlantı cümleleri falan vardı. bu kadar hatırlıyorum.acaba bir şeylere mi işaret nedir bu rüyanın yorumu şimdiden teşekkürler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir