Kategoriler
Korku Rüyaları

Rüyada Şamandıra Görmek

Rüyada şamandıra görmek neye delalettir?

Rüyamda annem ve babam arabayı kayalıklarda durdurmuştu ve konuşuyorlardı, bende yukarıdan bir yerlerden onları izliyordum ki araba yemyeşil bir denize düştü. Daha sonra babam arabanın arkasında bulunan annemin çantasını aldı ve annemin elinden tutup denize atladı ve önce bir şamandıraya tutunarak dinlendiler sonra kayalıklardan tırmanarak çıktılar. Daha sonra benim yanıma geldiler ve ben ‘baba benim çantamı neden almadınız’ diye ağlamaya başladım. O arada denizde olan araba da gayet sağlam bir şekilde suyun üstünde bir tarafı havada bir tarafı suda bir şekilde duruyordu. Acaba bu neye delalet eder söyler misiniz ?

Rüyada şamandıra görmek yorumu

Arabanın kayalıklardan denize düşmesi doğru insanlarla yola devam etmezseniz buna benzer kazalar, sıkıntılar yaşayabileceğinizi işaret etmektedir.

Rüyada deniz üzerinde şamandıra görmek memnuniyeti, kimi durumlarda memnun kalınmış bir kabul etmeyi gösterir. Duba, yüzer top terimleri de aynı anlama gelir. Rüyada denizde şamandıraya tutunmak ya da bir dubaya tutunduğunu görmek bu zaman diliminde hayatınızdaki bir şey yüzünden sorunları salıverme ve engellerin üzerine gitmeme içerisinde olduğunuzu ifade eder. Karada bir şamandıra görmek kendinizle ilgili şüpheler yaşadığınızı, kendi yeteneklerini sorgulamaya başladığınızı simgeler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir