Kategoriler
Hayvanlar

Rüyada Samanlık Görmek

Rüyada samanlık neye delalet eder?

Rüyamda, köydeki evimizin samanlığında iken samanların altından fareler, fare yavruları teker teker çıkmaya başladı, koşarak diğer tarafa geçiyorlardı. Sonra kedi yavrusu çıktı, arkasından köpek yavrusu ama fareler sürekli çoğalarak çıkıyordu, bu arada ben bir iki tane fare öldürdüm. Samanlık içinde yavru fareler, yavru kediler ve köpekler görmek neye işarettir? Teşekkür ederim.

Kimden: servet
Cinsiyetiniz:erkek
Yaşınız:30
Medeni Durumunuz:evli
Şu anki ruh haliniz: korkulu ve endişe
Anahtar kelimeler: fare, kedi yavrusu, köpek yavrusu

Rüyada samanlık görmek neye yorulur?

Servet merhaba. Rüyada samanlık görmek maddi açıdan iyileşme, yeni kazanç anlamını taşır. Rüyada samanlığa girmek rüyayı gören kişini önüne yeni kazanç kapıları açılacağını veya mevcut işinde karının ya da kazancının artacağını haber verir. Rüyada samanlıkta olduğunu görmek rüya sahibinin hayallerine kavuşmasına çok az bir süre kaldığını simgeler.

Rüyada fare görmek korku, uysallık, değersizlik ve kendine güven eksikliği gösterir. Yetersizlik duyguları ve çevrenizdekilerle kendinizi kıyaslamanız sonucu korkularınızın arttığını temsil eder. Rüyada yavru fare görmek, fare yavrusu korku, uysallık, kendini önemsiz hissetmeyi ve atılganlık eksikliğini gösterir. Rüyada kedi yavrusu görmek, yavru kedi sevdiklerinizi ihmal ettiğinizi ifade eder. Rüyada köpek konusunda detaylı bilgiyi köpek sayfasında bulabilirsiniz.

“Rüyada Samanlık Görmek” için bir yanıt

Merhaba. Ben 1 hafta once tuhaf bir ruya gordum. Herhalde bir samanlıktayım ve iki tane cok ama cok guzel sementa yani sut inegi gordum, parlak kahverengi ve parlak, beyaz gorenin icini hos eden. Bir tanesinin kiz gibi saci vardi ama hic tuhaf durmuyordu ayni at gibi sap sari oburunu hatirlamiyorum.ruyadan uyanincada o guzelligin etkisi ve hayretler icindeydim. Kurbanlikla alakasi yoktur cunku ben koyun kesecem yani onu dusunup yatmamisimdir. Yorumlarsaniz sevinirim saygilar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir