Kategoriler
Sevgili Rüyaları

Rüyada Şamdan Görmek

Rüyada şamdan görmek nedir?

Ben rüyamda sevgilimle romantik bir yemek yediğimizi gördüm. Ortam loştu ve masada iki tane çok şık şamdan üzerinde mumlar yanıyordu. Sonra sevgilim elinde çakmakla bir mum daha yakmaya çalıştı. Garip ama mum bir saksının içinde, menekşe çiçeğinin dibindeydi. Menekşenin sadece yapraklarını gördüm, çiçeği yoktu sanırım.

Sevgilimin üçüncü denemesinde o mumda yandı. Yorumlarınızı bekliyorum. Şimdiden teşekkürler. Bu arada sevgilim o mumu yaktığında etrafın biraz daha aydınlandığını gördüm. Masada otururken camın yansımasında yüzüme bakıyordum. Yüzümün aydınlandığını fark ettim.

Rüyada şamdan görmek yorumu

Rüyada şamdan görmekRüyanız; kendinizi tanıma konusunda mesafe kat ettiğinizi, kültürel ve bilgi birikimi açısından gelişme kaydettiğinizi ancak bir yorgunluk duygusu taşıdığınızı ifade etmektedir. Rüyanız uzun vadede sevgilinizle mutlu bir yaşam süreceğinin, verdiğiniz emeklerin karşılığını alacağınızın ipuçlarını da vermektedir.

Rüyada şamdan görmek karanlık hayattan kurtulmak, aydınlığa çıkmaya işarettir. Rüyada yanan mum şamdanı görmek sağlık, mutluluk ve sevgi dolu arkadaşları ile dolu bir gelecek gösterir. Rüyada mum yakmak bekar erkek için; güzel bir kızla evlilik, bekar bir kadın için; iyi bir insanla evlenmek ve çocuk sahibi olmak olarak yorumlanır.

“Rüyada Şamdan Görmek” için 3 yanıt

Rüyada eski nisanlımı arabanin icinde görüyorum, gidiyoruz, elini uzatiyor elimi tutuyor, bana yaklasiyor (6 ay önce bitti, aileler sorun yaşadı). Sonra birden disaridayiz yürüyoruz, bende bir bisiklet var, bisikleti sonra yere birakiyorum konusuyoruz. Biri geliyor bisikletin üstüne bir kağıt ve şamdan içinde beyaz yanan bir mum var koyuyor. Ben gidip şamdanı aliyorum, kagidi okuyorum, kagitta bisikleti yanlis yere koymusum ceza yazmislar. Adamin pesinden gidip “patronunun telefon numarasını ver” diyorum ve aliyorum onu arayip anlatiyorum bisiklet yanlis yerde degildi falan filan. Bu arada etrafimda 3-4 kisi var beni dinliyorlar ve kafa yüz isaretiyle sen haklisin gibi haraket yapiyorlar. Telefonda konustugum adam en sonunda cevap veremiyor biri hakli olurda karsidaki laf cikaramaz gibisine. Rüyama yorumlarsaniz size cok tesekkur ederim. 35, Erkek, Bekar, Isci.

Gördüğünüz rüya gerçek hayatınızda bazı şeylerden ders alıp, yaşamakta olduğunuz iç hesaplaşmayı tamamladığınızda önünüzde aydınlık günler olduğunu, sıkıntılı karanlık günlerin geride kaldığını ifade etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir