Kategoriler
İsimler

Rüyada Samet İsmi

Rüyada Samet ismi ne mana taşır?

SAMET isminin anlamı Çok yüksek, çok ulu, Hiç kimseye gereksinimi olmayan demektir. Rüyada Samet ismini duymak, Samet olarak çagrıldığını görmek, Tek başına her şeyin üstesinden geleceğiniz manasına gelir.

Rüyada görülen veya duyulan isimler çoğu zaman o ismin gerçek hayattaki anlamı veya o ismin rüyayı gören kişi için ne ifade edip etmediğine göre anlam kazanır. İsmin anlamı bir mesaj vermezse o ismin kişiye neyi hatırlattığını araştırmak gerekir.

“Rüyada Samet İsmi” için 4 yanıt

Rüyada Ya Samet kelimesini görmek neye işarettir
Rüyamda eşimle uyurken ona bir şey söylemek istiyorum, söyleyemiyorum, ona yaklaşmak istiyorum, yaklaşamıyorum.
Bir tane beyaz kağıt veriyorlar elime ama kimse yok, “abdest alıp, 3000 kere ya samet demelisin” diyorlar.
“555 yazılı televizyonun altına teyp koy” diyorlar. Bende koyuyorum ve “ya samet” diyorum. Ama korkuyla uyanıyorum.

Kimden: nur
Cinsiyetiniz:kadın
Yaşınız:28
Medeni Durumunuz:evli
Şu anki ruh haliniz:korkulu
Anahtar kelimeler: ya samet, beyaz kağıt, teyp

Nur selam,
Gördüğün rüya eşinin aklı başında, doğru ile yanlışı ayırt edebilen bir insan olduğunu işaret ederken, senin hakkında yaşamındaki bazı saçma sapan düşünce ya da alışkanlıkları yaşamından çıkarman ve bunları eşine danışarak doğrusunu öğrenmek gerektiğini anlatmaktadır.

Gördüğüm rüya beni çok etkiledi. Rüyadayken rüya gördüğümü anladım ve sevindim evin içinde koşuyordum annemin yanına gittim ona sorular sordum ama annem bana ard arda “samet samet….” Demeye başladı. Lütfen birşeyler söylerin kalktığımda çok şaşırdım bir anlam veremedim.
Yaş:19
Cinsiyet: kadın
Medeni durum:bekâr
İş: öğrenci

Ruyamda Isa peygemberle bir yolculuga cikdik gemiyle gemi insanlarla doluydu 1 kere batdik cikdik 15 20 kişi kalmishdik sonra gene batdik bu sefer ciktigimizda 2 kisi ydik Isa peygember ve ben bir sahile yaklashtik oturduk ve o an isa peygember bana sordu bu istanbul sahilmi dedim bende cevabinda bilmiyorum istanbul sahili mi ? Bashladi benim icin dua etmeye ama cok baskin bir shekilde ya Samet ismini kullandi dua ederken benim icin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir