Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada Yeniden Askere Çağrılmak

Rüyada yeniden askere çağrıldığını görmek nedir?

Askerlik vazifemi yapmış olmama rağmen 2. ci kez askere çağrılıyordum rüyamda. Bu neye delalet etmekte? askere çağrıldığımı görmem neye işaret? 02 Şubat 2012. Rüya temaları askerlik vazifesi, askere çağrılmak. Samet’in rüyası.

Rüyada askere yeniden çağrıldığını görmek yorumu

Rüyada yeniden askere çağrılmak, askerliğini yapmış olduğu halde yeniden askere çağrıldığını görmek, hayallerinize ulaşmak için gittiğiniz yolda bir mola verdiğinizi veya duraksadığınızı, derhal yeniden çalışmaya başlamanız gerektiğini simgeler. Bu rüya hakkında detaylı bilgi rüyada asker görmek sayfasında yer almaktadır.

“Rüyada Yeniden Askere Çağrılmak” için bir yanıt

Merhaba medeni halim bekar ve ogrenciyim, ruh halim ise son 2 3 yildir sikintili geciyor, ruh halim iyi degil yani. Ruyam ise gecenlerde bir ruya gordum ve ruyayi gordugumde direk uyandim ve uyandigimda aninda sabah ezani okunmaya basladi. Ruyama gelirsek ruyamda ilk olarak Canakkale’de oldugumu soylendi ve askerler gordum, bu 4 5 asker icinden biri bendim, yani kendimi goruyordum, yani askerlerden birinin de kendim oldugumu gordum ve kendimi asker arkadaslarimla ani icin fotograf cekiniyorduk, sahil bolgesindeydik gulumsuyorduk. Sonra Ozel haraket polisi oldugumu ve egitim asamasinda bir tunelde oldugumuzu gordum bu tunelde ise hocamiz bizleri uyariyordu bu tunelde lagim fareleri vardir sayilari fazla ve saldirabilir sakin korkmayin diyordu sonra tunelden ilerlerken cok sayida fare karsimizdan gelmeye basladi ve herkesin ustune atliyordu saldiriyordu ama sonunda hepsini yendik sonra kostum tunelin cikis kapisini gordum kapinin orda seytani gordum seytan oldugunu soylediler bana guluyordu sonra ona da saldirdim iteledim ve kapidan ciktim ve uyandim uyanir uyanmaz sabah ezani basladi. Ruyami yorumunu cok merak ediyorum yorumlamanizi rica ediyorum tesekkur ediyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir