Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Şampuan Görmek

Rüyada şampuan kullanmak neye işarettir?

Rüyamda saçlarım yanlışlıkla sürdüğüm bir şampuan yüzünden turuncu oluyordu. Ama bazı yerleri boyanmamıştı. Saçımı toplayıp boyanmayan yerleri gizlemeye çalışıyordum. Bu neye işaret eder? Rüyada saçlarının turuncu olduğunu görmek nedir?

Rüyada şampuan görmek yorumu

Begüm merhaba, Rüyada şampuan görmek, arınma, temizlik, üzerinizdeki kimi negatif duygu ve düşüncelerden uzaklaşmak, feraha kavuşmak, rahatlamak simgesidir. Rüyada şampuan kullanmak, şampuan kullandığını, saçlarını şampuanladığını görmek kimi dert ve sıkıntıları kısa bir zaman içinde atlatacağınıza işaret eder. Bol miktarda köpük görmek, gerçek yaşama dönmeniz gerektiğine, bu kadar hayal kurmamanız gerektiğine işaret eder.

Ancak rüyanda kullanmış olduğun şampuan nedeniyle saçlarının turuncu olması, turuncu saç görmek ise başkaları tarafından beğenilmek tutkun yüzünden gereksiz yere sorunlar yaşadığını, boş yere başının ağrıdığını temsil etmektedir. Ayrıca rüyada saç görmek sayfası ilginizi çekebilir.

“Rüyada Şampuan Görmek” için 2 yanıt

Markete gidiyorum dolaniyorum şampuan almak icin, 3 tur sonrası buluyorum, sonra komşumuza gideceğim, işte giderken kuzenimi birkaç arkadaşımı görüyorum, elimde eski bir telefon var, kuzenim bana mesaj atmis, hatta önceden eski diye görmemişim falan.1,2,3 sayilarini tusluyordum. Sonra komşuma gidiyorum bana maaş aldığını soyleyip 20 lira veriyor 2 tane onluk. Sonra yaşlı biri var orda aynı zamanda onada namazlik ve tesbih almış onu veriyor.Yasli kisinin gözü yasli gibiydi. Hatirladiklarim bunlar. Ya muhsi ya muhsi sevdigim kisi bana donecek mi diyerek uyumustum.22, Kadın, Bekar, Çalışmıyor

Selam morseven,
Rüyada markete gitmek kişinin henüz karşılanmamış ihtiyaçları bulunduğu simgelerken sizin şampuan almak için markette dolaşmanız aslında kötü duygulardan, negatif düşüncelerden arınmak, uzaklaşmak için çaba sarf ettiğinizi gösterir. Rüyanın devamında gelişen olaylar ise sizin alacağınız güzel bir haber ile hayatınızın iyi yönde değişmeye başlayacağını temsil etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir