Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada Sandal Görmek

Rüyada sandal görmek neye işaret eder?

Rüyada sandal görmekRüyamda sandal gördüm, denizin ortasındayım ve kesinlikle kara görünmüyor. Önümüzde giden gemiye halatla bağlı sandal içindeyim. Sağ tarafımda babam var ve sol kolumda yeni doğmuş yeğenimi taşıyorum. Geminin hareket etmesi sonucu püskürttüğü bütün sular sürekli sandalı ve bizi ıslatıyor ve o sulardan fırsat bulup nefes almaya, gözümüzü açık tutup önümüzü görmeye çalışıyoruz.

Derken halat kopuyor ve sandal birden yok oluyor. Tam denizin ortasında ne yapacağız diye düşünürken oda büyüklüğünde her tarafı tahtaların birbirine çakılması sonucu oluşturulmuş üstü açık bir şeyin içinde buluyoruz kendimizi. Ama bu içinde olduğumuz şey durmuyor ve hızla ilerlemeye devam ediyor. Tahtaların arası boşluklu olduğu için altımızda denizi hissediyoruz ve sular bacaklarımızı ıslatıyor ancak bizi rahatsız etmiyor ya da zarar vermiyor bu sular.

Derken karaya ulaşıyoruz. Fakat tamamen beyaz mermerle kaplı bahçe diyebileceğimiz bir kara parçası burası. O anda yeğenimin kolumda olmadığını fark ediyorum. Babama endişe içinde yeğenimi kaybettiğimi söylüyorum. Babam ise, “yeğenimi denizin ortasında tahtalarla çevrili kutunun içindeyken anneme verdiğimi, endişe etmememi” söylüyor. Bu arada ben verip vermediğimi hatırlamaya çalışıyorum. Sonra verdiğimi hatırlıyorum. Emin olmak için tekrardan anneme soruyorum. Annemde yanında olduğunu söylüyor. Böylece rahat bir nefes alıyorum.

Takma isim : Yıldız
Yaşınız : 30
Cinsiyetiniz : Kadın
Medeni durum : Bekar
Ruh haliniz : Meraklı
Anahtar kelime : Takım yıldızı

Rüyada sandal görmek yorumu

Rüyada sandal görmek dostu bildiği kişi tarafından ihanete uğramaya ve çok zor durumda kalmaya işaret edebilir. Rüyada sandala binmek, Sandalla gezinmek isteklerinizin gerçekleşmesi mutlu olmak, murada ermek anlamına gelir. Sandal batması ya da sandaldan düşmek zarar etmek veya büyük bir para kaybetmeyi işaret ederken bu zararın sizi fazla etkilemeyeceğini, normal yaşamını sürdürmeye devam edeceğinizi işaret eder.

Bu bilgiler ışığında rüyanız, bir ihanete uğradığınızı ancak bunu zarar yaşamadan atlattığını ve aydınlık bir geleceğin, yeni başlangıcın sizi beklediğini ifade etmektedir.

Sandal teriminin rüya yorumu gördüğünüz gibi kısa fakat öz olarak açıklanmıştır. Rüya yorumlarında unutulmaması gerekli en önemli unsur rüyada gördüğünüz diğer obje ve olayların izahına bakmak ve onların tamamını arada değerlendirerek asıl mesajı çözmektir. Bu amaçla sitede üst kısımda yer alan rüya arama formunu kullanabilirsiniz.

Dikkat edilmesi gereken bir diğer konu ise rüyanın bir bütün olarak ele alınması ve değerlendirilmesi gerektiğidir ve buda zamanla, tecrübe, okuma ve araştırma ile elde edilecek özelliktir. Bunların daima gelecek için bir mesaj vermesini beklememek lazımdır. Bir kısmı geçmişin yansıması veya muhasebesi, beklentiler, korkular veya hayal kırıklıklarının etkisi olabilir. Ancak temel düşünce her zaman olumlu düşünmek, konuya hayırlı yaklaşmaktır.

Bir rüyayı yorumlamak, rüya tabiri yapmak birikim ve çalışma gerektiren konudur. Rüyanızda sandal görmüş olmakla birlikte diğer konuların da açıklamasına bakmak ve ona göre bütünü tamamlamak gerekmektedir.

“Rüyada Sandal Görmek” için bir yanıt

Merhabalar, ben bekar biriyim gördüğüm rüya şöyle; Rüyada bir kızım ve bir oğlum var. Kızımın yaşı küçük, annem ile birlikte bir sandalda geziniyorlar, bende başka bir sandaldayım. Sonra kızım suya düşüyor ve ben de onu kurtarmak için suya atlıyorum. Gördüğüm rüya bu kadar. Sonra uyandım. Eğer yorumlarsanız çok sevinirim. İyi çalışmalar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir