Rüyada Sandalye Görmek

Rüyada sandalye görmek neye işaret eder?

Rüyamda bir sandalyede oturmuştum, sağ ayağımı bir tarafa uzatmıştım, bir baktım ki ön dişlerimde kocaman bir kurt gördüm, korktum ve hemen ayağa kalktım, kurt benden uzaklaşıp karşıma gelecek şekilde durdu ama insana dönüşmüştü, şaşırıp şok olmuştum rüyamda. Bu ne demektir? yorumlarsanız sevinirim.

Rüyada sandalye görmek neye yorumlanır?

Elif selam. Rüyada sandalye görmek bir işe başlamadan önce oturup düşünmeniz gerektiğine dair bir uyarıdır veya sadece dinlenmeye olan ihtiyacınızı ifade eder. Rüyada sandalyede oturmak bekar bir kadın için makam sahibi birisiyle evlililik, çalışan kadın için mevkisinin yükselmesi anlamına gelirken bir erkeğin sandalyede oturduğunu görmesi gerçek yaşamında yeni işe ya da projeye başlamadan önce bir kez daha durum değerlendirmesi yapması gerektiğini ifade eder.

Rüyanızda dişinde kurt gördüğünü yazmışsın ancak ben bunun köpek türü kurt değil, bilinen doğru tabirle kurtçuk olduğunu düşünüyorum ve rüyada kurtçuk görmek, ölüm korkusu taşıdığınızı işaret eder. Aynı zamanda varlığını reddettiğiniz kimi problemlerin sizi içeriden yediğini anlatır.

Kurtçuğun birden bir insana dönüşmesi ise yaşamınızda sizi şok edecek ani bir gelişme daha doğrusu bir insanın sebep olmasıyla meydana gelecek bir durum sonunda sizi rahatsız eden sıkıntılardan kurtulacağınızı temsil etmektedir.

Sandalye konusunda diğer bilgiler

Birinin size sandalye verdiğini görmek tekliflere karşı açık olmanız gerektiğine işaret eder. Rüyada sandalye satın almak, iş hayatında başarılı olmaya yorumlanır. Bir kimsenin hareketsiz sandalyede oturduğunu görmek vefat, sandalyede oturan kişinin ölüm haberini alacağınıza yorumlanır.

Sandalye rüyalarında eğer hatırlanırsa sandalyenin yapıldığı malzeme ve rengi de önem taşır. Beyaz sandalye isabetli ve hayırlı bir karar vereceğinize işaret ederken, koyu renk sandalye ise dinlendikten sonra vereceğiniz kararda bir gecikme yaşayacağınızı gösterir. Metal sandalye vereceğiniz kararın tabir yerinde ise son kararınız olacağını, bir daha değiştirmeyeceğinizi ifade ederken plastik sandalye ters mana taşır ve elastikiyet simgeler. Ahşap sandalye kararlarınızda geçmişin çok etkisinde kaldığınızı gösterir.

Rüyada iskemle yani arkalığı bulunmayan, ayakları ağaç, üstü tahta ya da hasır, açılır kapanır biçimde de olabilen sandalye görmek erkek için, işlerinin yolunda gitmesi ve tatile çıkmak, kadın için, evlilik olarak yorumlanır.

“Rüyada Sandalye Görmek” hakkında 5 yorum

 1. Merhaba, Ben ortakla kendi işimi yapıyorum. Rüyamda şimdiki ofisimden daha karanlık daha kötü bir ofise geçmişim. İçimden diğer ofisim daha iyiydi diyorum. Sandalyenin tek ayağı kırık. Kalkınca çıkıyor ben kimse görmesin diye tekrar takıyorum. Ziyarete eski iş yaptığımız birileri geliyor onlardan sandalyenin kırık olduğunu saklıyorum. Ofiste pencere bile yok, loş. Sonra misafirler gidiyor. Bunun manası nedir?

 2. S.aleykum, ruyamda mutfakta sandalyede bir amca oturuyordu, sanki taniyor gibiyim, yasi baya var, sakali uzun beyaz, amcaya kurban kesecez diyorum hatta annemde kesecek, oda beni dinliyor, yorumunuz icin simdiden tesekkurler. 24, Erkek, Bekar, Çalışıyor.

  1. Samet merhaba,
   Görmüş olduğun rüya hayatında arzuladığın manevi zenginlik için ihtiyaç duyduğun sana rehberlik edecek, yol gösterecek kişiye yakında kavuşacağını ve şeyin hakkında hayırlı bir şekilde gelişmeye başlayacağına delalet etmektedir.

 3. Rüyada sandalyede oturmak
  Ruyamda okul kantininde tek kişilik sandalyeye oturuyorum. Küçük kare masaya kafamı koymuş karşı masada oturmuş arkadaşıma imrenerek ve biraz dik dik bakıyorum. Sonra hemen hemen yaşıt bir kadın benden ona kahve almam için rica ediyor. Îki kahve alıp birini içiyorum. Diğerini ona mı verdim bilmiyorum. Sonra bir arkadaşıma kahve götürmeyi düşünüyorum ama soğudu diyerek çay götürüyorum. (Samimi dostlarım olan) iki arkadaşım mutfakta yere oturmuş sohbet ediyorlar. Beni görünce şaşırıyorlar. Yorumlarsanız sevinirim. Teşekkürler. Yaş 20, öğrenci.

  1. Rüyada kantinde olduğunu görmek rüya sahibi kişinin murada erip, en büyük dileğine kavuşacağını temsil eder, güzel duygular, temiz düşüncelerle çıktığınız yolda hedefe ulaşacağını ifade eder. Rüyada sandalyede oturmak gerçek yaşamında yeni işe ya da projeye başlamadan önce bir kez daha durum değerlendirmesi yapması gerektiğini ifade eder. Rüyada kahve içtiğini görmek ilişkiniz veya sosyal hayatınızla ilgili kararlar almadan önce o konuyla ilgili bilgi sahibi olmanız gerektiğini gösterir. Dikkat edilirse unsurlar genel olarak dikkat, yeniden düşünme konularına dikkat çekmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir