Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Sandalyede Oturmak

Rüyada sandalyede oturmak neye işarettir?

Rüyada sandalyede oturmakMerhaba bu rüya benim için çok önemli eşimle aramız kötü eşim benden ayrılmak istiyor, bir tane 2 yaşında bir kızım var, ben en çok onu düşündüğüm için istemiyorum, rüyamda annemle eşim ben bir yerden geliyorduk beni polisler götürüyordu annem çok üzülüyordu, ağlıyordu, eşimde sadece sorgulayacaklar diyordu.

Sonra polisler beni götürüyordu bana bağırıyor çağırıyorlar “suçum” ne deyince de “insan haklarından bahsettin” diyordu, sonra bana elektrik vereceklerini söylüyorlar, tarla gibi bir yerdeyim kuru otlar var, akşam vakti ama orada lamba yanıyor önce tek tahta bir sandalye var benim oturmamı istiyorlar ben ağlıyorum yalvarıyorum kızıyorum sonrada sandalye dikdörtgen masa oluyor, etrafında da sandalyeler diğer insanlar oturuyorlar.

Birde doktor var beyaz gömlek giymiş birde küçük çocuğu olan bir kadın var çocuk annesini görünce ağlıyor bende o kadının yerine oturayım çocuğun yanında annesine böyle yapmayın diyorum. Sonra oturuyorum yanımda da 2 çay bardağı çay var içmedim. Elektriği verince de uyandım, çok teşekkür ederim yorumunuz için. 26, Kadın, Evli, Ev hanımı

Rüyada sandalyede oturmak yorumu

Değerli arkadaşım, gördüğün rüya aydın bir insan olduğun için suçluluk duyduğunu ifade etmektedir. Rüyada gelişen olaylar bu ülkede yaşıyorsan bu ülkenin şartlarına uyman gerektiğini, elektrik yemek gerekiyorsa yiyeceğini, açıkçası bu ülkede aydın olmanın artık insan için dezavantaj olduğunu anlatmaktadır. Buradaki anlatımı kocanla ilişkine bağlamalısın.

Rüyada sandalye görmek bir işe başlamadan önce oturup iyice düşünmek gerektiğine dair bir uyarıdır veya sadece dinlenmeye olan ihtiyacınızı ifade eder. Rüyada sandalyede oturtuğunu görmek bekar bir bayan için makam sahibi biriyle evlililik, evli bir kadın için evlilik hayatında bazı şeyleri bir süre oluruna bırakmak gerektiğine, çalışan kadın için mevkisinin yükselmesi anlamına gelir.

Rüyada doktor görmek gerçek yaşamda duygusal ve ruhsal şifa için kimi ihtiyaçlarınız olduğunu gösterir.

“Rüyada Sandalyede Oturmak” için 2 yanıt

Rüyada sandalyede oturduğunu görmek
İyi günler nasılsınız, rüyamda sevdiğim bir erkek arkadaşımla bir odada sandalyede oturarak sohbet ediyoruz ve birden perdenin arkasından sevdiğim kız çıkıyor ve bana gülümseyerek “öğretmenim” diyor, arkadaşım odadan çıkıyor ve biz sevdiğim kızla baş başa sohbet ediyoruz, derken içeri tanımadığım 2 kişi giriyor ve ben hemen onları dışarı çıkartıyorum. Bu arada erkek olan arkadaşım, sevdiğim kızın akrabası ve sevdiğim kızla 1 sene görüştük şuan görüşmüyoruz. Yorumlarsanız sevinirim. Bu arada ben öğretmenim ama daha atanamadım. 33, Erkek, Bekar, Çalışmıyor.

Emre merhaba,
Gördüğünüz rüya sizin gerçek hayatta kendiyle barışık, mutlu olmayı bilen ve kişiliği oturmuş birisi olduğunuzu ancak bazı yanlış anlaşılmalar yüzünden sıkıntılar çektiğinizi temsil etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir