Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada Sandalyeden Düştüğünü Görmek

Rüyada sandalyeden düşmek ne demek?

Rüyamda yüksek bir yerdeyim. Eşya, hurda gibi bir dolu yığıntı var. Masa, kutu gibi şeyleri yan yana, üst üste koyup üzerine 3 sandalyeden kule yapmışım ve üzerine çıkmışım. Neden üzerindeyim hatırlamıyorum, etrafı izliyorum. Aşağıda beyaz bir yol var, yoldan ayrılan birde tali yol. Güzel sade ve doğallığı bozulmamış bir yer. En üstteki sandalye kayıyor dengem bozuluyor. Sandalyelerin çok sağlam ve ağır olduğunu düşünüyorum. Ama düşmem an meselesi. Kıpırdamıyorum yüksek sesle bağırsam bile düşeceğimin farkındayım.

Eşime kendimi sarsmadan sesleniyorum. Oğlumla konuşuyorlar tek oda bir yerde. Duyuyor ama kayıtsız, ancak bir kaç kez yineledikten sonra geliyor. Yardım et diyorum bakıyor, boş boş ne yapabilirim (nasıl olsa düşeceksin beni de çekme) der gibi. Eşimden bir kaç metre yüksekteyim Hiç bir şey yapmıyor ve düşüyorum (neredeyse 8/9 katlı yapı boyunda yükseklikten) yolun karşına, toprağa yüzüstü yapıştığımı hissediyorum. Yanımda sanki biri daha var oda düşmüş ama çok belirsiz.

Bedenimin kaldırıldığını izliyorum yukarıdan, öldüm mü bilmiyorum ama izliyorum kendimi sedyede götürülürken. Aklımdan ”buradan sağ kalkamam , kalksam da parçalanmışımdır, yüzüm dağılmıştır” diye geçiriyorum. Teşekkürler, hayırlı günler. Rüya unsurları : sandalyeden düşmek, yüksek bir yer, Eşya, hurda, yığıntı, sandalyeden kule, sandalyeler, beyaz bir yol, tali yol, aşağı düşmek, toprağa düşmek

Rüyada sandalyeden düştüğünü görmek tabiri

Rüyanız, gerçek yaşamınızda kendinizi çok zorladığını işaret etmektedir. Hedeflerinize ulaşmanızı sağlayacak olan bakış açınızı kaybettiğiniz veya kendi yargı ve kararlarınıza güveninizin kalmadığını anlatmaktadır. Yaşadığınız olayları sakin kafa ile değerlendirip doğru yolu bulabilirsiniz.

“Rüyada Sandalyeden Düştüğünü Görmek” için bir yanıt

Rüyamda rahmetli dedem ve anne annem geliyor, anne annem hala sag ve dükkanda ben koltukta oturuyorum, birden dedem içeriye giriyor masanın altında ayakkabımın ipini tutup çekiyor, “dur ne yapıyorsun dede” diyorum “sen ölmüştün ne geziyorsun” diyorum ve bu sırada bende koltuktan yantarafıma düşüyorum ve dedemin parmakları benim ayagımın altında kalıyor ve ben kendimi kaldırmak istiyorum dede elin arada kaldı diye ve kendimi kaldırmak istiyorm birden uyandım şimdiden çok teşekkür ederim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir