Kategoriler
Para Rüyaları

Rüyada Sandık Görmek

Rüyada sandık görmek neye işaret eder?

Rüyada sandık görmekHocam ben rüyamda sandık dolusu altın ya da çeyrek i ortağıma veriyorum ve o sayarken bakarken çeyrek düşüyor ve ben o çeyrekleri kaldırıyorum ve daha sonra bizde bunu bir yere bırakıyoruz emanet olarak ve biz bıraktığımız yerden geçerken altınları aldıklarını ve yağmaladıklarını görüyoruz.

Rüyada sandık görmek nasıl yorumlanır?

Rüyada sandık görmek kısmet anlamına gelir, rüyayı gören kişinin yaşamında bol kısmetli bir döneme girdiğini ve kendisine sunulan bu şansı iyi değerlendirmesi gerektiğini temsil eder. Rüyada birisine altın vermek, kazançlı bir işe sahip olmaya, altın saymak, kısa süreli bir hastalık geçirileceğini simgeler,

Rüyada çeyiz sandığı görmek rüyayı gören bekarsa kısa zamanda evlenir, evliyse evine yeni eşya ya da yeni bir ev almaya işarettir. Rüyada sandığa eşya yerleştirmek ev almaya yorumlanır. Rüyada içi dolu sandık görmek zenginlik, bolluk, bereket anlamına gelir. Dolu bir sandık satmak veya başkasına vermek, gizli olayları ortaya çıkaracağına yorumlanır. Rüyada sandık taşımak bir mutluluk habercisidir, rüyayı gören kişinin değer verdiği, sevdiği birilerinin evlenmesine, bebek sahibi olmasına ya da ev almasına rivayet edilir. Rüyada bir sandığın yerini değiştirmek rüya sahibinin istek ve fikirleri konusunda daha fazla beklememesi, onları gerçekleştirmek için artık adım atmak zamanı geldiğini belirtir. Başkalarına ait sandığını açmak kısmetinizin bağlanması, evlenememek anlamına gelir. Boş sandık kıymetsiz şeylerle ilgilendiğine, kırık sandık, kısa sürede alınacak güzel bir habere işaret eder. Boyalı ve işlemeli sandık güzel ve sağlıklı bir yaşama, metal sandık yüksek makama, tahta sandık evliliğe işaret ederken kapağı kapalı sandık sıkıntı olarak yorumlanır.

“Rüyada Sandık Görmek” için bir yanıt

Rüyamda bir yokuştan çıkıyorum, yokuşun sonunda bir eski komşum var bana bir sandık gösteriyor. (sanki bana gelen bir kargo gibi ) sandığı açtığımda içinden oynanmış ama ikramiye çıkmamış bir sayısal loto kuponu gördüm. Rüyada sandığı ilk gördüğümde heyecanlanmıştım, sandığı açtığımda kuponu görünce kalbim küt küt attı, ama ikramiye çıkmadığını görünce hüsrana uğradım yani çok kısa bir sürede bu duyguların hepsini aynı anda yaşadım ve uykudan kötü kalktım. Teşekkür ederim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir