Kategoriler
Para Rüyaları

Rüyada Sandıkla Altın Bulmak

Rüyada sandıkla altın bulmak neye işarettir?

Rüyada sandıkla altın bulmakarkadaşlar. Ben dün gördüğüm rüyada babam abim ve ben bir resim buluyoruz, etrafında değişik şekilleri olan bir mezarı gösteriyor. Bizde oraya gidip kazıyoruz ve bir sandık dolusu ortası siyah parlak taşlı etrafı da sarı altınla çevrili taşlar buluyoruz ve ben o taşların bekliyorum.

Babam yine kazmaya devam ediyor, ben yeter bu kadar bulduğumuz dememe rağmen abimle babam kazmaya devam ediyor. Aslında fazla rüya gören kimse değilim, belkide ayda 1 kere ya görüyorum ya da görmüyorum ama bu rüya bana çok değişik geldi yorumlarsanız sevinirim.

Rüyada sandıkla altın bulmak nasıl yorumlanır?

Gördüğünüz rüya hayırlı haberlerle birlikte size uyarıcı bir mesajda vermektedir. Rüyanız ana hatları ile rızkının ve malınızın artacağına işaret etmekte olup bununla birlikte şükretmeyi unutmamanız gerektiğini işaret etmektedir.

“Rüyada Sandıkla Altın Bulmak” için 3 yanıt

Rüyada altın çıkardığını görmek
Annem rüyasında dün akşam sabaha karşı sudan altın çıkarırken görmüş kendisini, bu rüyanın manası nedir? cevaplayabilir misiniz? şimdiden teşekkürler.

Rüyada altın aramak neye delalet eder
Rüyamda altın aradım. Ben rüyamda gece vakti eski usulle altın arıyor ve yerden çamurlu suyun içinden altın topluyordum, küçük parçacıklar topluyordum. Anlamını merak ediyorum. Teşekkürler. 39 yaşında bekar erkeğim.

Rüyada altın aramanız, altın aradığını görmek, önünüzde daha az riskli bazı yollar varken sizi zarara uğrama, gam ve keder verme ihtimali olan yolu seçtiğinizi simgeler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir