Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada sanık görmek

Rüyada sanık olmak neye çıkar?

Ben yeni evli bir kadınım, henüz çocuğum yok fakat rüyamda iki çocuğum vardı ve çocukların nedense başkasında kalıyordu. Çocuğumu onlardan geri almaya çalışıyordum. Silah çekiyorum “verin çocuklarımı” diyorum. Çok kalabalık bir ortamdı, ortamda kızıl mavi renkle hakimdi, sonra hakimin karşısına sanık olarak çıkıyordum ama hakim beni affediyor “kızım çocuklar öyle alınmaz” diyordu.  25, Kadın, Evli, Çalışıyor, mutlu.

Rüyada sanık görmek yorumu

Rüyada silah görmek güç, kuvvet, düşmanları yenmek, rakipleriyle başa çıkmak, zorlukların üstesinden gelmek anlamına gelir. Bu kişilere silah çekmeniz ancak ateş etmemiş olmanız kişiliği oturmuş olgun bir insan olduğunuzu göstermekte murada ereceğine işaret etmektedir.

Rüyada sanık birini görmek rüya sahibi insanın hiç gereği olmadığı halde iş ya da sosyal hayatında sevip ve saydığı insanlardan biri ile sorun yaşayacağına ve bu nedenle büyük ihtimalle dostluğunun son bulacağına delalet eder. Rüyasında sanık olduğunu görmek daha düşünceli hareket etmelisiniz, düşünmeden hareket ederseniz başını dertten kurtaramayacağına işaret eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir