Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada Şantiye Görmek

Rüyada şantiye neye işarettir?

Merhaba ben 21 yaşında, bekar, şu anlık işsizim. Üniversiteden yeni mezun olduğum için iş bulmakta sıkıntılar çekiyorum ve bu konu beni oldukça yıpratıyor. Rüyamda harabe gibi şantiyeye benzeyen bir yerde bana kötü davranan bir kişinin emri altında çalıştığımı gördüm. Sonra bu harabelik yerde beyaz güzel ve sağlıklı bir atın göğe doğru uçtuğunu gördüm. Göğe uçan ata hayran olmakla beraber bende uçmaya başladım. Bazen bir kuş gibi süzülerek uçtum bazen göğe doğru uçtum ama her ikisini de yaparken bir süre sonra düştüm ve kalkıp bir daha uçtum. Bu sırada yere geri inince bana emir verip kötü davranan kişinin bana yalakalık yaptığını ve saygılı davrandığını gördüm. Rüya yorumunuz için şimdiden teşekkür ederim.

Rüyada şantiye görmek tabiri

Sezer merhaba, gördüğün rüya şu anda umutsuzluk ve karamsarlık içinde olduğunu ancak inanılmaz güzellikte bazı gelişmeler sonucu hayal dahi etmediğin derecede hayatının güzelleşeceğini, mutluluktan uçacağını ifade etmektedir. Önemli unsurların anlamına bakmak gerekirse;

Rüyada şantiye görmek rüyayı gören kişinin kendini zihinsel ve bedeni olarak geliştirmeye açık olduğunu ve bunun için karşısına çıkan fırsatları değerlendirmesi gerektiğini temsil eder. Şantiyede çalışmak rüya sahibinin ailesinin rızkı ve onların yaşam kalitesi artırmak için uğraştığına ve bunların karşılığını yakında alacağına delalet eder.

Rüyada atın uçtuğunu görmek hayatınızı renklendirecek ve sizi heyecanlandıracak ilham verici güzel şeyler olacağını işaret eder, bakınız rüyada uçan at görmek sayfası.

Rüyada havada uçtuğunu görmek ve yere yukarıdan bakmak rüyayı gören insanın içinde bulunduğu sıkıntılardan yakında kurtulacağına delalet eder. Bu konuda rüyada uçmak sayfasında çok detaylı bilgi bulabilirsiniz.

“Rüyada Şantiye Görmek” için bir yanıt

Bir süredir rüyamda sürekli asker,er ve subay görüyorum Kendiminde bir rüyamda Subay olduğumu gördüm ve bir diğerinde ise bir kadın asker gördüm. Şimdiden teşekkürler Selametle..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir