Kategoriler
Hayvanlar

Rüyada Sapan Görmek

Rüyada sapan görmek neye delalet eder?

Okuduğum lisenin bahçesinde 2,3 kişi ellerinde ok yada sapan ile okulun çatısındaki uçan kuşları öldürüyordu. Sonra onlara bakmayıp merdivenlerden aşağı indim, okulun bahçesinde annem ve dayımlar masa kurmuş, orada çay içiyorlar. Bende yanlarına gittim, üzerimde pantolon vardı “üzerini değiştir” dediler etek giydim. Sonra annem “masadakileri al okula götür” dedi, yanlarına gittim bir anda kıyafetim mini bir elbise oldu, sonra elime 3 bardak 1 şişe verdiler, okula doğru gidiyorum. Elbisenin eteği uçuşuyor ve eteği tutmaya çalışıyorum, okuldan bir çocukta bana bakıyor, 1 – 2 kere göz göze geliyoruz.

Sonra yukarı merdivenlere çıkıyorum ve yorulduğum için oturuyorum, yanıma sevdiğim çocuk geliyor ve bana kızıyor “neden onunla bakışıyorsun” diye, akabinde bir arkadaş yanımıza geliyor ve beni savunuyor, bende kendimi savunduktan sonra olayı hallediyoruz. Birden şiddetli bir yağmur yağıyor ve tüm okul bahçeye koşuyor. Bende sevdiğim çocuğun elinden tutuyorum, gülerek koşmaya başlıyoruz, biz bahçeye inene kadar yağmur bitiyor ve kar yağıyor. (sevgili değiliz)

Rüyada sapan görmek ne demek?

Rüyada ok görmek aşık olup evlenmeye, önemli bir meseleyi çözüme kavuşturmak için birisinin yanında görev almaya işaret eder. Rüyada sapan görmek rüyayı gören kişinin reel hayatta olaylara gösterdiği ani tepkilerle çevresindekileri kırdığını ifade eder ve kişinin olaylara daha sakin yaklaşması gerektiğine dikkat çeker. Sapanla kuş avlamak veya sapan ile kuş avlayan birini görmek rüya sahibinin iç dünyasının karamsarlık duygularıyla dolu olduğunu ve manevi bir arınmaya ihtiyacı olduğunu gösterir. Çocukların kuş avlaması aslında çevrende (okul arkadaşların arasında) büyük bir duygusal kirlilik olduğunu, o kişilerin manevi bakımdan çok fakir olduklarını anlatmaktadır ki buradan kendiniz bir mesaj çıkarabilirsiniz.

Rüyanın devamında gelişen olaylar dış görünüşün hakkında bazı sıkıntılar yaşadığını belki de çevren tarafından daha fazla beğenilmek, ilgi görmek duygusu yaşadığını, karşı cinsi tanımak konusunda bazı sorunlar olduğunu anlatmakta ve sonunda her şeyin yoluna gireceğini anlatmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir