Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Sapık Birinden Kaçtığını Görmek

Rüyada sapık birinden kaçmak ne demek?

Merhabalar, az önce rüyamı yazdım yayınlanmadı, kuralları okumamıştım, sanırım kısaltma kullandığım içindi, neyse tekrar yazıyorum bu gece çok uzun karmakarışık bir rüya gördüm. 21 yaşında bir genç bayanım, ben İstanbul Avcılarda yaşıyorum, rüyamda avcılarda oluyordu, rüyada okuldan çıktım eve doğru gelirken arkadan turuncu saçlı bir adamın beni takip ettiğini hissettim, ben durup ona “beni mi takip ediyorsun” diye sordum, oda “evet” dedi, tam söylemiyordu ama bu bana asılan bir sapıktı, benim gitmeme izin vermiyordu, ben “bırak beni” diyordum, oda silah çekiyordu bana.

Aslında çok korkuyordum ama korkumu belli etmemek için “senden mi korkacağım” diyordum ve rüyada sahadet getiriyordum, köşeden başka insanların geldiğini görünce ben onu iteleyip bir markete giriyordum, o marketin kasiyeri ablamdı, saşırıyordum, bu hangi arada burada çalışmaya başladı derken yanına gidiyordum.

Arkamda birileri var ve hemen masanın altına giriyordum, derken market sahibi beni görüyordu ve market sahibi o peşimdekinin arkadaşıydı, ardından oda içeri giriyordu silahla, ben “o beni öldüreceğine ben kendimi öldürürüm” diyordum ve marketten koşup arabaların önüne atlıyordum ama arabalar duruyordu ve “başımızı belaya mı sokacaksın” diye beni azarlıyordu, hiç biri çarpmıyordu yani. ben hemen koşuyordum derken köy gibi bir yerde buluyordum kendimi ve bir evde ben annem, yengem tutsaktık, beni öldüreceklerdi, ben yengemden bir telefon alarak kendimi camdan atıyordum ve bana bir şey olmuyordu, ben polisi arıyordum polis birazdan geleceğiz diyorlardı, ben kendimi bir ahırda buluyordum, orada üç yeğenimi de tutsak almışlardı, ben onlarla konuşuyordum ve biz polisi beklerken uyandım. Çok karışık çok uzun ama yorumlarsanız sevinirim, teşekkürler şimdiden. Rüyanın unsurları: sapık, kaçmak, turuncu saç, takip edilmek, silah, markete girmek, kasiyer, market sahibi, tutak olmak, telefon, polisi aramak

Rüyada sapık birinden kaçtığını görmek nasıl yorumlanır?

Rüyanızda bir çok unsur ve olay var ve işin ilginç yanı hepsi birbiri ile uyumlu ve benzer şeyleri işaret etmekte. Bu durum rüyanın verdiği mesajın güçlü ve değerli olduğunu gösterir. Rüyanızın ana unsurları sapık, turuncu saç ( çünkü alışılmış bir saç rengi değildir ), takip edilmek, kaçmak, tutsak olmaktır.

Rüyada sapık görmek ilişki yakınlığı ile ilgili sorunlar yaşıyor olabilirsiniz. Çevrenizdeki birinden / birilerinden zarar gördüğünüzü ve onlardan uzak durmaya çalıştığınızı ifade eder. Takip edilmek , Rüyada takip edildiğini görmek başaramayacağınızı düşündüğünüz şeylerden sakındığını ifade eder.

Rüyanın gizli mesajı sapığın turuncu saçı olup, gerçek yaşamınızda tutkularınızın esiri olmamanız gerektiğini, tutkularına hakim olmayı başarmanız geretiğini ifade eder.

Rüyada kaçmak , geçmişte yaşadığınız bir olayın etkisinden kurtulamadığınızı gösterir. Rüyada kaçtığını görmek, bilinç altınıza yerleşmiş bu konuyu çözmeniz gerektiğini, aksi halde bu gizli endişe veya korkuyu sürekli yaşayacağınızı temsil eder. Tutsak olmak , tutsak olduğunu, tutsak düştüğünü görmek uyanık yaşamın kimi yönleri veya koşulları altında sıkışıp kalmış hissi içinde olduğunuzu gösterir.

“Rüyada Sapık Birinden Kaçtığını Görmek” için 14 yanıt

Rüyada sürekli birinden kaçmak neye işarettir
Rüyamda sürekli olarak birinden kaçtığımı görüyorum, en son bugün küs olduğum arkadaşım ile denizde birinden kaçıyoruz, sonra rüyam değişti bu sefer denize gittim erkek arkadaşımla denize gittik ama girmedik, plaj deniz insanlar birde ikimiz anneleri oradaydı, sürekli birinden kaçıyorum rüyada ne olur yardım edin.

Melini merhaba,
Gördüğünüz rüya, uyanık hayatınızda bazı endişelerin sizi oldukça yorduğunu, bu endişelerden kurtulup, huzura, sakinliğe kavuşmak istediğini simgelerken, yakında buna kavuşacağınızı işaret etmektedir.

Rüyamda köydeyim başka birinin evinin yanında koltukta uzanıyorum üstüme ince battaniye örtüyorum sonra bi adam geçiyor ordan uzun şaçlı zayıp şapka takmış ve kamp çantası vardı giderken bana bakıp dıruyordu bende koltuktan bakıyordum adama korkmaya başlamıştım sonra adam bana doğru gelmeye başladı kaçmaya çalıştım battaniye üzerime dolandı kaçamadım bağırmaya çalıştım bağıramadım hiç kimsede yoktu sonra adam tam yanıma geldi kaçtım tam yakalayacaktı uyandım

Merhaba ben dün gece korkunç bir rüya gördüm; Erkek bir diş doktoruna gidiyorum muayeneden sonra doktor peşime takılıyor ve evimize geliyor. Ben odamda üzerimi değiştirirken içeri giriyor ve çamaşırlıyken beni görüyor bende camdan “imdat kurtarın” diye tüm gücümle bağırıyorum. Mahalle kapıya toplanıyor. Kadın polisler eve girip dişçiyi götürüyorlar. Rüyamı biraz açıklar mısınız?

Ben dışarıda kız arkadaşlarımla beraber oturuyorduk önümüzdende siyah saçlı değişik giyinimli adam geçiyordu bende kızlara hadi gidelim dedim ve gidiyorduk ki kızlar girmiş ben sona kaldım ve bi arkadaşım da kapıyı üzerime kapatıyordu o aradada sapık adam bana yaklaşıyordu bende kapıyı açmaya çalışıyordum

bende rüyamda sapık bir adam gördüm ilk olay şöyle oluyor benim annemin numarası yerine yanlışlıkla bir amcanın numarasını arıyorum ben tüpçü İsmail buyurun diyor bende pardon diyorum kapatıyorum mesaj atıyor sonra yazmiyorum ve bu adam 70 yaşında felan sonra birkere daha arıyor Amcam nasılsin diye bende burdayımeve gidiyorum diyorum arkama takılıyor ben bunu görünce obur sokağa gidiyorum oraya beni mi takip ediyorsun diyorum evet diyor orada restorent var imdat diye bağırıyorum yaşlı adam silaj getiriyor adamın bacağına sıkıyor bende yanlışlıkla arkadaşımın bacağına diliyorum diyor benden kurtuluşun yok diyor çok korkunçtu lütfen yardım edin rüyanın hicbir kısmını unutamiyorum

Ben ruyamda 3 tane sarhoş sapık gordum, onlardan kaçayım derken eski sevgilim silahla geliyordu beni korkutacaktı ama vur diyordum vurmuyordu, “seninle barısmak istiyorum” diyordu.

Merhabalar rüyamda adaletsiz bir şekilde hastanede başhemşire oluyordum ve sonra konuştuğum bir erkeğin bana karşı takıntılı olduğunu takvim yapraklarına Notlar yazıp hastane kapısına yapıştırdığını gördüm sonra da o hastaneden kaçtım ama sonra tekrar hastaneye dönüp o kişiyle savaşmaya karar verdim yorumlar mısınız lütfen teşekkürler.

Neredeyse hiç bilmediğim bir yerde vir sürü gökdelenin arasında bir yolda yürüyordum sonra aniden karşıma bir adam çıktı beni kovalamaya başlayınca sapık olduğunu anladım çok korkuyordum ve son hızla koşuyordum tam yardım isteyeceğim anda sakın bağırmaya kalkma yoksa asla peşini bırakmam dedi çok korktum ama cesaretimi toplayıp yardım istemek için bağırmaya başladım en son birkaç kişi kurtarıyor beni sonra da uyanıyorum

Ben rüyamda otobüs bekliyordum.Bir otobüs şoförüne gideceğim yere hangi otobüsün gideceğini sordum. Arabadan indi ve benim le durakta bekledi. Beklediğim otobüs gelmedi. Ben o adam ve arkadaşlarım durakta oturup beklerken. Ben geç olduğunu başka bir otobüse binip aktarma yapacağını söyledim. Annemin beni beklediğini girdim annemle beraber uzaklaştık. Derken telefonum çaldı üstünde Semavi yazıyordu. Açtım kim olduğunu sordum. Bana o adam olduğunu söyledi. Ben sana numaramı vermedim nerden aldın dedim sanırsam telefon şifremi kırıp içindeki tüm bilgileri ele geçirmiş. Sen evli barklı adamsın utanmaz arlanmaz diyerek numarasını engelledim. Ve o aramaya devam etti.

Merhaba . Ben rüyamda bi evden grup arkadaşlarımla dışarıya bi şey almak için çıkıyoduk. Ama ne alıcamızı bilmiyoduk. Geziyoduk. Bi anda hava karardı. Bi sokakta belirdik. Sağ ve sol taraf duvardı. Sadece aşağıya doğru ilerliyebiliyoduk. O sırada biz eve gitmeye karar vermişken (ama hiç konuşmadan) yan tarafta bi kaydırak ve onun üstünde bi adam belirdi. Tıp tip bana bakıyordu. Grup arkadaşlarım ona ” bu yaşta mı kaycaksın ?” Fln diyodu ve gülüyorlardı. Fakat adamın gözü hep bendeydi. Herkes korkmaya başladı. Ve yürüdük. Yürüdükçe adam da geliyodu. Bi sokağa girdik ben tek kaldım. Korkudan nefes bile alamadım. Zar zor yürüyodum. Nereye gitsem hep çıkmaz sokaktı. Çıldırıyodum. Bi anda bi mağazanın önüne geldim. Orda arkadaşlarım vardı. Nerdeydin sen fln diyolardı. O adamı görmemiştim ve baya rahatlamıştım. Fakat içimde kötü bi his vardı. Neyse eve doğru gidiyoduk. Ben arkadaşlarıma herşeyi anlatıyordum. O sırada yine o adam karşımıza çıktı. O sırada arkadaşlarım yok oldular. Evimin yakınına gelmiştim. Merdivenleri baya yüksekti (giriş merdiveni olmasına rağmen). Adam ı ordan itmeyi düşündüm. Eve doğru ilerledim. Sonra bi anda evin içinde olduğumu ve yanımda o adamın olduğunu gördüm. Artık ciddi anlamda çıldırıyodum. Kendime zarar vermek üzereydim. Sonra ben buna gitmesini falan söylüyordum. Yalvarıyodum. Artık kendimi bırakıp ağlamaya başladım. Konuşamaz hale geldim. Yutkunamıyodum bile. Zar zor nefes alıyodum. Bi anda onu ittim. Artık yeter diye bağırdım. Yakasından tutup kapıya doğru ittim o adamı. Sonra yere çöktüm. Ağlıyodum. Hıçkıra hıçkıra ağlıyodum. Bi baktım o adam yerine arkadaşım Nisa’ydı. Ben “neden bunu yaptın !?” diye ağlıyodum. Benim korktuğumu biliyosun niye böyle yapıyorsun diye kızıyodum. Sonra arkamdan birisi gelip noldu burda falan diyodu. Benim ağladığımı görünce bana sarıldı. Bende ne olduysa anlattım. Tamam geçti falan dedi sımsıkı sarıldım. Gözlerimi kapattım. Sonra uyandım. Gözlerimden yaşlar aktı. Hala elim titriyo. Ve şuanda evde tekim. Korkuyorum. Bi de normalde -her ne kadar kötü veya iyi hiç fark etmez- rüyalarımı unutuyodum. Ama bunu unutmadım. Ve bu başıma ilk defa geliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir