Kategoriler
Korku Rüyaları

Rüyada Sapık Görmek

Rüyada sapık görmek neye çıkar?

Rüyamda elinde bıçak olan bir sapık gördüm. Hava karanlıktı, ben eve gitmeye çalışıyordum ama sürekli benim korkacağım engeller çıkıyordu. Sınıf arkadaşlarımı teker teker yolda görüyordum, korkuyorum diye onların benle gelmesini istiyordum ama hepsi yarı yola kadar geliyordu.

En sonunda bir arkadaşımı buldum, eve tam az kalmışken yine bir adam geldi, elinde bıçak saplamadı ama sapık gibi konuşuyordu, koşmak istiyordum koşamıyordum, biri beni tutuyordu sanki. Sürekli bıçak aldı eline, korkuttu. Sonra “tamam git” dedi, bıçağı yere attı, ben koşmaya çalıştım koşamadım. Bunu 5-6 kez yaşadım eve varamadım bir türlü

Takma isim : üzgün
Yaşınız : 17
Cinsiyetiniz : Kadın
Medeni durum : Bekar
Ruh haliniz : çaresiz
Anahtar kelime : kaçmak istemek ama kaçamamak, sapık adam, sapıktan kaçmak

Rüyada sapık görmek yorumu

Rüyada sapık görmekRüyada sapık görmek ilişki yakınlığı ile ilgili sorunlar yaşıyor olabilirsiniz manası taşır. Çevrenizdeki birinden / birilerinden zarar gördüğünüzü ve onlardan uzak durmaya çalıştığınızı ifade eder. Rüyada sapık olduğunu görmek, sapıklık yapmak veya sapıklık yaptığını görmek kişinin gerçek hayatında huzura erebilmek için ilk önce yaşamınızdaki bazı endişeleri üzerinizden atması gerektiğini temsil eder. Rüyada acayip, akıl almaz, anormal, aşırı, dizginsiz, doğaüstü, fahiş, gayri tabii, müfrit, ölçüsüz, sapak, taşkın terimleri de benzer anlamlar taşır. Rüyada fetiş görmek olgunluk veya yeteneklerin eksikliği gösterir, aynı zamanda bir korku sembolü olabilir. Rüyada mazoşizm ise rüya sahibinin gizli dürtülerinin esiri olmaması gerektiğine yorulur.

“Rüyada Sapık Görmek” için 6 yanıt

Rüyamda 3 bayan geldi, beni evlerine aldılar sabaha kadar alem yaptılar, hep beraber sabaha kadar eğlendik yorumlar mısınız? murat istanbul

Ben uyuyordum. Rüyamda bir evin kapısından çıkmıştım. Sokağa fırladığım gibi bir adam bana doğru koşuyordu “sapık geliyor, sapık” diye bağırıp kaçtı.

Bende karanlıkta birinin koştuğunu görünce koştum, ben koşuyordum ve sapık olan adamda koşuyordu. Sonra bir yere geldim, bir kaç adam gördüm, bana “sen burada ne yapıyorsun” diye bıçak çektiler, ben karşılık vermeye çalıştım ama olmadı. 2 sn arkamı döndüğümde biri gizlenmiş beni izliyordu, bende dönüp koşacaktım ama adamları atlatmam gerekiyordu. Önüme döndüğümde hepsi bayılmıştı. Bende tam koşarken rüyamdan uyandım. Çok korkunçtu.

Yeliz merhaba, gördüğün rüya iki anlam taşıyabilir.
Birincisi; bu kişi gerçekten sapık ise Rüyada sapık görmek ilişki yakınlığı ile ilgili sorunlar yaşıyor olabilirsiniz. Çevrenizdeki birinden / birilerinden zarar gördüğünüzü ve onlardan uzak durmaya çalıştığınızı ifade eder.
İkincisi; bu kişi aslında sapık değilde, onun hakkında “sapık geliyor, sapık” diyen adam yanlış bilgi verdiyse, o zaman daha önemli mesaj vermekte. Emin olmadan bir konuda karar vermemek gerektiğini temsil etmektedir.

Rüyada sapık birisini görmek
Merhaba, daha önce göndermiş olduğum rüyayı yorumladığınız için teşekkür ederim, rüyamda sevdiğim adamın babamla sohbet etmeye, yakınlaşmaya çalıştığını gördüm, ben onları izlerken tanımadığım sapık olduğunu düşündüğüm bir adamın elinde kalp tuttuğunu gördüm. Kalbi onun elinden aldım, bu arada kimsesiz çocuklar için yapılmış bir yurt gibi binanın önünde duruyordum. Çocuklar dışarı çıkmaya başladı ve bazıları elimdeki kalbe bakmak istedi. Neden sonra bıçak toplama kararı alınmış herkes kesici aletleri topluyor veya saklıyordu biraz kopukluklar var, tam hatırlayamadığım için. Ben de kesici bıçakları saklıyordum sadece yemek bıçaklarını açıkta bıraktım ve bir yerde saklandım sonra sevdiğim adam çıkageldi beni oradan çıkardı, umarım bu rüyamı da yorumlarsınız hoşça kalın

Melike merhaba, rüyanız gerçek yaşamınızda çevrenizdeki birinden / birilerinden zarar gördüğünüzü ve onlardan uzak durmaya çalıştığınızı ifade ederken bundan kaynaklanan içinizdeki öfke, saldırganlık duygularını üzerinizden atmanız gerektiğini işaret etmektedir.

Rüyamda bayılıyorum, okul müdürüm baş ve işaret parmağımla cenemi tutup popomu elliyor, sonra velim geliyor onun göğüsünü elliyor, kuzenimin de göğüsünü ellemiş çok ilginç rüya böylesini görmedim okulumu çok seviyorum, bayanım 16 yaşındayım, Acil yorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir