Kategoriler
Korku Rüyaları

Rüyada Sapıktan Kaçmak

Rüyada sapıktan kaçmak neye çıkar?

Merhaba ben şöyle bir rüya gördüm: Sanki yarısından başlamış gibiydi, kasaba gibi bir yerdeydik ve biri bana sapıklık yapıyordu. Karşıda bir polis vardı, koşarak o sapıktan uzaklaşarak polise olanları anlattım ama poliste sapıkta sanki hiç önemsememişti. Polis ifadesini almış ve serbest bırakmıştı. Çok korkmaya başladım ve nasıl olduysa birden kasabadaki evde annem anneannem ve teyzemin olduğunu gördüm, hep beraber kalıyorduk. Ve lanet olsun ki o sapıkta oraya uzanmıştı, neden orada olduğunu bilmiyordum.

Sonra korka korka bir odaya girdim. Burada bizim değerli eşyalarımız ve hırsızlar vardı. Kapalı kilolu bir çingeneye benzeyen bir kadın ve bir adam vardı.Sapık adam sürekli beni koltuğa gelmemi istiyordu hatta ara ara nasıl olduğunu bilmiyorum onun yanına uzanmış oluyordum.Ve hemen kalkıyordum . Ve burada uyandım uyanınca fark ettim ki üstümdeki yorganı atmışım. Hani derler ya üstün açık uyursan rüya görürsün işte kanıtı.

Rüyada bir sapıktan kaçtığını görmek tabiri

Değerli arkadaşım, halk arasında gerçekten de rüyalar hakkında bazı garip rüyalar konusunda “sırtın açık kalmış! bu yüzden böyle rüya görmüşsün” şeklinde bir deyim var. İlginç olan hep açıklanması zor ilginç rüyalar hakkında bu deyim kullanılmaktadır. Geçmişte rüya tabiri yapan büyük tabirciler! yorumlayamadıkları ağır rüyalar konusunda olayı şakaya çevirip olayı kıvırmak için bu yola girmişler ve olayı espri şeklinde savuşturmuşlar, bu deyim de halk arasında yerleşmiştir. Yani insanın arka tarafının açık kalmasıyla kesinlikle alakası yoktur. Rüyanla alakalı olarak rüyada sapık görmek sayfasındaki açıklamalar ve içinde olduğun ruh halini bir arada analiz edip rüyanın mesajını tespit etmelisin.

“Rüyada Sapıktan Kaçmak” için 2 yanıt

Rüyamda kuzenimin eviyle bizim evimiz yakındı, karşı karşıyaydı ama onu geçmek içinde tam ortada bir köprü vardı, köprünün altında da deniz vardı. Hatta dağların üstündeydi evimiz. Ben kuzenimlere gitmiştim, onlardan cama bakarken o köprünün yıkıldığını gördüm. Sonra bende yol uzun diye taksi çağırdım. Taksiciye param olmadığını beni eve bıraktığından evden alicagimi söyledim. Sonra ise o adam bana sarıldı yanağımdan falan öptü, sonra sapığın oldu. Her gün evime geldi. Yasim 16 bekarim ogrenciyim bide ruyamdaki kuzenimle aramız çok iyi. Sizden çok çok rica ediyorum rüyamı yorumlar misiniz.

Nora selam, Rüyada köprü görmek hayatta yaşayacağınız zorlukların üstesinden geleceğinize işarettir. Rüyada sapık görmek rüyayı gören kişinin karşı cinsle iletişim kurmada zorluk çektiğini gösterir, çevrenizdeki birinden / birilerinden zarar gördüğünüzü ve onlardan uzak durmaya çalıştığınızı ifade eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir