Rüyada Sapıktan Kaçtığını Görmek

Rüyada sapıktan kaçmak neye işaret eder?

Merhabalar, ben rüyamda kız arkadaşlarımla bir yemeğe çıkıyorum, onlarla birlikte bir adam bizle yemeğe katılıyor, bir süre sonra adam bana sapık gibi çok dikkatli bakmaya başladı ve bana dokunmak istedi, bunu istemedim ama ısrar etti, bana çok fazla yaklaşmıştı, birden kaçmaya başladım, deli gibi koşuyordum ama peşimi bırakmaya niyeti yoktu, içimde inanılmaz bir korku vardı, nefes nefese kaçıyordum, sonra bir ara sokağa girdim, onu atlattığımı düşündüm ama hala peşimdeydi, sonra genç bir bey beni kurtardı, kim olduğunu çıkaramadım sadece o an boynuna sarıldım ve rüyam bitti.

Kimden: damla
Cinsiyetiniz:kız
Yaşınız:17
Medeni Durumunuz:bekar
Şu anki ruh haliniz:şaşkın
Anahtar kelimeler: kaçmak,sapık,arkadaş,kurtarılmak

Rüyada sapıktan kaçtığını görmek neye yorulur?

Rüyada sapık görmek ilişki yakınlığı ile ilgili sorunlar yaşıyor olabilirsiniz. Çevrenizdeki birinden / birilerinden zarar gördüğünüzü ve onlardan uzak durmaya çalıştığınızı ifade eder. Bakınız sapık yorumu.

Sapıktan kaçmanız ise geçmişte yaşadığınız bir olayın etkisinden kurtulamadığını gösterirken, bilinç altınıza yerleşmiş bu konuyu çözmeniz gerektiğini, aksi halde bu gizli endişe veya korkuyu sürekli yaşayacağınızı temsil etmektedir.

4 Comments

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir