Kategoriler
Korku Rüyaları

Rüyada Sapıktan Kaçtığını Görmek

Rüyada sapıktan kaçmak neye işaret eder?

Merhabalar, ben rüyamda kız arkadaşlarımla bir yemeğe çıkıyorum, onlarla birlikte bir adam bizle yemeğe katılıyor, bir süre sonra adam bana sapık gibi çok dikkatli bakmaya başladı ve bana dokunmak istedi, bunu istemedim ama ısrar etti, bana çok fazla yaklaşmıştı, birden kaçmaya başladım, deli gibi koşuyordum ama peşimi bırakmaya niyeti yoktu, içimde inanılmaz bir korku vardı, nefes nefese kaçıyordum, sonra bir ara sokağa girdim, onu atlattığımı düşündüm ama hala peşimdeydi, sonra genç bir bey beni kurtardı, kim olduğunu çıkaramadım sadece o an boynuna sarıldım ve rüyam bitti.

Kimden: damla
Cinsiyetiniz:kız
Yaşınız:17
Medeni Durumunuz:bekar
Şu anki ruh haliniz:şaşkın
Anahtar kelimeler: kaçmak,sapık,arkadaş,kurtarılmak

Rüyada sapıktan kaçtığını görmek neye yorulur?

Rüyada sapık görmek ilişki yakınlığı ile ilgili sorunlar yaşıyor olabilirsiniz. Çevrenizdeki birinden / birilerinden zarar gördüğünüzü ve onlardan uzak durmaya çalıştığınızı ifade eder. Bakınız sapık yorumu.

Sapıktan kaçmanız ise geçmişte yaşadığınız bir olayın etkisinden kurtulamadığını gösterirken, bilinç altınıza yerleşmiş bu konuyu çözmeniz gerektiğini, aksi halde bu gizli endişe veya korkuyu sürekli yaşayacağınızı temsil etmektedir.

“Rüyada Sapıktan Kaçtığını Görmek” için 4 yanıt

Rüyada babasının evine kaçmak
Hocam, rüyamda kalabalık bir yerdeyiz, tanımadığım iki erkekten biri eşimin omuzuna vuruyor. Ben yalnız başıma dövemiyorum amca oğullarını topluyorum. Bir odunu ikiye kırıp sopa yapıp saldırıyoruz, onlarda gaz dolu bir şeyi patlatmaya çalışırken ben kavak ağaçlarının içinde babamların tepedeki evlerinin önüne kaçıyorum ama eve giremiyorum. Normalde böyle bir ev yok, bu ne demek?

Rüyamda kendimi evde tek başıma görüyorum ama ev olarak gördüğüm yer aslında gittiğim kurs, balkondan bakıyorum bir adam bana kaş göz yapıyor, korkuyorum kapıyı kapatmak için içeri geçiyorum, kapı eski bir kapı ben kapattıkça açılıyor iyice telaşlanıyorum annemi arıyorum telefonla “korkuyorum gelin” diyorum “gelemeyiz bekle” diyor, bende iyice ne yapacağımı şaşırıyorum ve ter içinde uyanıyorum. 18, Kadın, Bekar, Öğrenci.

Eras merhaba, gördüğün rüya gerçek hayatta kendini yalnız hissettiğini ve hayallerine giden yolda kendini yalnız hissetmenin bazı zorluklar yarattığını göstermekte ve geçmişte sana zarar veren ya da zarar vermesinden korktuğun birinin etkisini üzerinden henüz atamadığını ifade etmektedir.

Cevrede bir sürü apartman vardı ve hiç bilmediğim bir yerde geziyordum birden karşıma bir adam çıktı ve beni kovalamaya başladı son hızla koşmaya başladım eğer bağırırsam ondan asla kurtulamayacağımı söyledi ben yine de tereddüt etmeden o an kurtulmak için avazım çıktığı kadar bağırdım daha sonra bir tane hocam ve hatırlamadığım kişiler beni kurtardı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir