Kategoriler
Giyim Rüyaları

Rüyada Şapka Görmek

Rüyada şapka görmek neye işarettir?

Öncelikle günaydın.(7:54) Rüyamı 10 dakika önce gördüm 5.sınıfta okuyorum. Rüyamda bir arkadaşım ile birlikte okuldaydık. Sınıfta duruyorduk. Konuşuyorduk. Sınıfta tanımadığımız 3 tane başını şapka ile örtmüş çocuk vardı. Yüzleri görünmüyordu ama gözleri kırmızıydı. Sonra sınıfa öğretmen geldi (tanımıyoruz). Sınıfta dolaştı konuştu, bu sırada bir arkadaşım kalkıp öğretmene bağırmaya başladı, sonra da küfür etmeye.

Öğretmen kızdı, derse devam ettik. Zil çalınca arkadaşımı yanında götürdü. Şapkalı çocuklar kenarda duruyordu sonra dışarı çıktık. Beden öğretmeni geldi (tanımıyoruz yine) “oyun oynayın” dedi sandalyeye oturdu. Bende arkadaşımla birlikte şapka giymiş çocukların yanına gittik, bir süre sonra ben geri döndüm. Arkadaşım onlar ile birlikte oynadı, tabi şapkalarını çıkardılar. (kız mı, erkek mi bilmiyorum)

Beden dersi bitti. Sınıfa çıktık eşyaları değiştiriyorlardı. Ardından İngilizce dersi olduğunu hatırladım. Defterimi unutmuş, ödev yapmamıştım (normalde yaparım ve bu gün yapacam) arkadaşıma söyledim. Param yoktu bir kaç arkadaşımdan borç aldım. Sonra paramı buldum, onların parasını geri verdim. Ardından diğer arkadaşımla dışarıya çıktık ve gerçekte orada olmayan bir kırtasiyeye gittik, bir defter aldık geri geldik. Derste ise oturduk ve uyandım.

NOT : Kırtasiyeden gelirken 1 tane köpek vardı sinirliydi. Umarım iyi anlatabilmişimdir.

İsim / Takma isim : Seksek
Cinsiyetiniz : Kız
Yaşınız : 11
Medeni durumunuz : Bekar
Şu anki ruh haliniz : Umutlu
Rüyanızın konusu : Okul
Anahtar kelimeler : Okul,kırtasiye,küfür,arkadaş,ders

Rüyada şapka görmek yorumu

Rüyada şapka görmekGördüğün rüya genel hatlarıyla bir gelişim, değişim dönemi yaşamakta olduğunu, bu geçiş döneminin sende dalgınlık, unutkanlık gibi kimi zorluklar yarattığını temsil etmektedir. Ana tema şapka olup;

Rüyada şapka görmek iş veya eğitim hayatında ilerleme, özel hayatında olgunluğa erişme manalarına gelir.

Kırtasiyeden gelirken gördüğün sinirli köpek, her zaman için hal ve hareketlerin ile konuşmalarına dikkat etmen gerektiğini, dostlarını ( belkide büyüklerini) üzmemek, kırmamak gerektiğini simgelemektedir. Çünkü köpek dost demektir.

Rüyada şapka hakkında ilave bilgiler

Rüyada şapka satın almak, şapka aldığını görmek yardım alarak işlerinizde başarıya ulaşmak ve para kazanmak anlamına gelir. Yeni bir şapka ev değiştirmek veya iş değiştirmek olarak yorumlanır. Yaşamınızda yaptığınız bazı değişiklikler karlı çıkmanızı sağlayacak manası taşır. Rüyada şapka giymek veya şapka takmak reel hayatında daha iyi yerlere gelmek veya yaşam kalitesini artırmak için arayış içinde olduğunu ve bunu başaracağınızı temsil eder. Rüyada şapka vermek veya şapkasını bir başkasına verdiğini görmek rüyayı gören kişinin uyumlu çalışma, yardımseverlik, paylaşma yönüyle çevresinin takdirini kazanıp, ortaya koyacağı başarılı işler sayesinde hiç beklemediği bir başarı elde edeceğine, bu sayede çalışma hayatında çok büyük bir kazanç elde edeceğine işaret eder. Şapka kaybetmek, şapka kaybettiğini görmek iş yerinde sıkıntı yaşamak anlamına gelir.

Rüyada takke görmek neye yorulur?

Rüyada takke görmek önceden yapmış olduğunuz kötü bir olayın ortaya çıkacağı anlamına gelir. Takke almak yaşamınızda birtakım değişiklikler yapacağınıza işarettir. Eski bir takke görmek yaşadığınız bir olayda beklemediğiniz bir tepkiyle karşılaşacağınıza, hayal kırıklığına uğrayacağına işaret eder.

“Rüyada Şapka Görmek” için 2 yanıt

Rüyamda giysi dolabımın kapağını açıyorum ve aynı askıda asılı olan 4 tane şapka gördüm giysime göre seçiyormuşum. 1. Sı beyaz 2. Si pembe 3. Sü açık pembe gibi 4. Sü keten kırmızı bir şapka. Ben 4. Sünü seçtim. Bu arada 8. Sınıf öğrencisyim. Bu yıl sınava girdik. Yorumlarsaniz çok sevinirim

Merhaba, 22 yaş bekar öğrenciyim. Rüyamda teyzem bana ampul ve çiçekten oluşmuş bir sapka hediye etmişti, bende takiyorum, içeri gittiğimde öteki teyzem için “o icmis” diyorlardı, sonra bir mesaj mail okuyordum eski erkek arkadaşım beni çok özlediğini ve londraya birlikte gitmek istediğini söylüyor, bir de kalp vs ifade çok şaşırıyorum (londra ile benim bu alakam yok onunda olmadi) bende birine danisiyor ve vazgeçiyorum ama rüyamda cevap vermedim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir